Rüzgarlıbahçe kızlarından Beykoz'da ziyaretler

  • 10.09.2020 15:34
  • Güncelleme: 10.09.2020 15:42
  • Okunma: 2871 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un tek bayan futbol takımını bünyesinde barındıran Rüzgarlıbahçespor oyuncuları Beykoz protokolünde bir dizi ziyaretler yaptı.
Rüzgarlıbahçe kızlarından Beykoz'da ziyaretler

Geçen haftalarda alınan saati belli olan randevuya dakikalara kala Kaymakam Çiçekli İstanbul Valiliğindeki Acil gerçekleşen bir toplantıya iştirak edeceğinden buluşma gerçekleşemedi. Başta Başkanları Asım Özdemir, Medya İletişimden Sorumlu Yöneticisi Talip Ercan, Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Tan, Kulüp Futbol Takımları Sportif Direktör Süleyman Söylemez ile TFF Kadınlar Futbol 3.Liginde mücadele eden Bayan Futbol  A Takım Sporcularından oluşan heyet daha sonra Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretten memnun olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Bozbay, daha sonra takım hakkında bilgi aldı. Sporcuların okul durumlarını da öğrenen Bozbay, ligdeki müsabakalarında başarı dileğinde bulunurken, eğitim hayatlarında da kendilerini gururlandıracak başarılı birer öğrenci olması temennisinde bulundu.

Rüzgarlıbahçespor Heyetinin ziyaretlerindeki bir sonraki adres Beykoz Belediye Başkanlığı oldu. Burada Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam tarafından kabul edilen grup Sağlam'a takımları hakkında bilgi aktarımında bulundu. Takım Kaptanı Seyhan Çoban bu güne kadar özellikle deplasman maçları için il dışına yaptıkları yolculuklarda araç tahsis ettiği için teşekkürlerini iletti.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı Asım Özdemir Beykoz İlçesinde tek Bayan Futbol Takımının Rüzgarlıbahçespor bünyesinde bulunduğunu belirtirken, "Bu anlamda ilçemizde çok sevilen futbolun kızlarımız arasında da popüler olduğunun bir göstergesi olarak A Takım düzeyinde TFF Kadınlar Futbol 3.Liginde mücadele eden A Takımın yanı sıra Gençler ve Yıldızlar kategorilerinde de resmi müsabakalara girilmekte. Bu güne kadar vermiş olduğunuz destek nedeni ile Beykoz Belediyesine sizin şahsınızda teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz" diye konuştu.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam  ise "Beykoz Belediyesi olarak Beykoz'da sporcu sayısını ne kadar çok üst seviyelere çıkarırsak o kadar memnun olacağız " diye konuşmasına başlarken, "Beykoz Belediyesi olarak İlçe sporuna önemli aktarımlarda bulunuyoruz. Gerek bizler bünyemizdeki Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü olarak  gerekse de Kulüplerimize yaptığımız yardımlar ile sporcu sayısının her geçen gün artmakta olduğundan dolayı mutluyuz. Bu süreçte kulüplerimizden gelen taleplere yetişme düşüncesindeyiz. tabii ki her şey bir anda olmuyor. Ancak özellikle Kulüplerimize maçlarında araç tahsisinde önemli bir katkıda bulunmaktayız. Bu kapsamda Rüzgarlıbahçespor Bayan Futbol Takımına da deplasmanlı 3.Ligde gittikleri her maçlarında aynı şekilde katkıda bulunduk. Beykoz Belediyesi olarak açmış olduğumuz ücretsiz spor okullarına beklediğimizden de öte bir ilginin olması bizleri sevindirmekte. İfade ettiğim gibi biz Beykoz'da her yaştaki vatandaşımız için kadın olsun erkek olsun yeni spor alanları açmaya devam edeceğiz. Mahallelerde özellikle bayanlarımızın gidebileceği konumda yerler bulduğumuz anda spor salonu tahsisimiz olacaktır" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz