Rüzgarlıbahçe kızları çok farklı tamamladı

  • Güncelleme: 04.06.2018 17:33
  • Okunma: 4195 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’u TFF Bayan Futbol Liglerinde temsil eden Rüzgarlıbahçespor, bu sezon katıldığı lige renk katarken, gönüllerdeki yerini aldı.
Rüzgarlıbahçe kızları çok farklı tamamladı

Bayram Taşkıranlar’ın Kulüp Başkanlığını yaptığı Beykoz temsilcisi Minik Kızlar Futbol Ligi’nde adeta fırtına gibi esti.

Lig müsabakaları kapsamında çıktıkları 6 maçın dördünden galibiyetle ayrılan Kırmızı-Lacivert-Beyazlı ekibin kızları birer tane beraberlik ve mağlubiyet alarak sezonu noktaladı.

Sezonun son maçını Namık Sevik Stadı’nda ligin deneyimli ekiplerinden Akdeniz Nurçelik ile yapan Rüzgarlıbahçespor Minik Kız Takımı müthiş bir performansı sahaya yansıtırken bir birinden güzel gollerin ardından karşılaşmadan 8-2 galibiyetle ayrıldı.

Sezonun kapanmasının ardından Namık Sevik Stadı’nda özel bir kutlama programı yapıldı. Takımların sporcuları, yöneticileri, antrenörleri ve de sporcu velileri güzel bir ortam oluştururken, kulüpler ve kişiler bazında sağlam dostlukların temeli de atılmış oldu.

Rüzgarlıbahçespor Kız Futbol Takımlarının Antrenörü camianın Özkan Babası, Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Baş, Dost Beykoz’a yapmış olduğu sezon değerlendirmesinde ortaya koydukları tablonun son derece sevindirici ve gurur verici olduğuna dikkatleri çekerken, “Söylenecek teşekkür edilecek çok kişi ve kuruluş var. Minik Kızlar Liginde son maçımızı Akdeniz Nurçelik ile yapıp karşılaşmadan farklı bir galibiyet ile ayrıldık. Bu sezon çok çalıştık, çok yorulduk ancak bu başarılı tablo tüm yorgunluğumuzu alıp götürdü. Önümüzdeki sezonlar için hedef büyüttük. Bu kızlarımız ile inşallah Ekim ayında başlayacak olan TFF Kadınlar Futbol 3. Ligine katılım sağlama düşüncesindeyiz. Bu sebeple antrenmanlarımız durmadan devam ediyor ve edecek. Ben emeği geçen herkese başta aileme, Kulüp Başkanımız ve değerli dostum Bayram Taşkıran’a, sponsorlara, değerli rakip kulüp başkanları ve yönetimine kadromuzda olup da oynayan-oynamayan tüm futbolcularımıza teşekkürlerimi iletmek isterim.” diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz