Rüzgarlıbahçe Kadın Futbol Takımı sezonu açıyor

  • 0
  • 3521
Rüzgarlıbahçe Kadın Futbol Takımı sezonu açıyor

TFF Kadınlar Futbol 3. Lig 3. Grubunda mücadele edecek olan Beykoz Rüzgarlıbahçespor Kadın Futbol Takımı 2022-23 Sezonunun ilk maçına hafta sonunu çıkıyor.

Lacivert-Beyaz-Kırmızılı ekip yarın (Cumartesi) Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadında Saat 12.00'de başlayacak müsabakada Sarıyer Belediyespor takımına konuk olacak.

Beykoz İlçesini yıllardır Kız / Kadınlar Futbol Liglerinde temsil eden Rüzgarlıbahçespor'da sezonun ilk maçı için heyecanlı bir bekleyiş hakim.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı Bayram Taşkıranlar sezonun ilk maçında karşı karşıya gelecekleri rakipleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmadıklarına vurgu yaparken, "Futbolcu kardeşlerimiz yıllardır olduğu gibi çıkıp Beykoz ilçemizi ve mahallemizi en iyi şekilde temsil etme gayretiyle yeni sezonun ilk müsabakasına çıkacaklar. Takımımız sahamızda haftalardır antrenmanlarına devam etti. Biz sonuca takılı kalan bir takım değiliz, bu sebeple her üç skorun da muhatabı olunacağı düşüncesiyle mücadele çıkacağız. Güzel centilmence bir müsabaka diliyorum." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz 1908 sezonun en kritik maçına hazır
Önceki Beykoz 1908 sezonun en kritik maçına hazır
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz