Rüzgarlıbahçe'de süper lig deneyimli misafir

  • Güncelleme: 05.12.2019 20:30
  • Okunma: 2439 kez
  • Yorum: 0
TFF Kadınlar Futbol 3.Liginde Beykoz'u temsil eden Rüzgarlıbahçespor, hafta içi antrenmanında sürpriz bir konuğu vardı.
Rüzgarlıbahçe'de süper lig deneyimli misafir

Kadınlar Futbol 1. Liginin güçlü temsilcilerinden olan Ataşehir Belediyespor Futbol Takımı, Beykoz’un ligdeki tek temsilcisi konumunda olan Kırmızı-Lacivert-Beyazlı ekip ile güzel bir kaynaşma ve dostluk örneği sergiledi.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Yönetim Kurulunun bazı üyelerinin de takip ettiği karşılaşma öncesinde her iki takım sporcuları dostluk görüntüleri verdi ve bir birlerine lig maçlarında başarılar diledi.

Rüzgarlıbahçespor Futbol Takım Teknik Sorumlusu Özkan Baş, Ataşehir Belediyespor Futbol Takımında kendilerine konuk olduğu için teşekkürlerini iletti.

Baş, "Ataşehir Belediyespor gibi Türkiye’de bu alanda bir marka haline gelmiş bir takım ile çok güzel bir akşam geçirdik. Onların tecrübelerinden yararlandık. Biz işin daha başındayız, inşallah takım olarak gelecek sezonlarda onlar gibi kadınlar kategorisinde en üst ligde oynamak nasip olacak. Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında oldukça soğuk bir havada yüreklerimizi ısıtan bir maç oldu. Futbolcularımız da aynı heyecanı bizler gibi fazlası ile yaşadılar. Bu arada bizlere her zaman destek olan ve bu maç için de sahasını tahsis eden Kavacıskpor’a, Kulüp Başkanı ve Yöneticilerinin şahsında Murat Yılmaz Hocamıza da ayrıca teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz