Spor

Rüzgarlıbahçe'de nefesler tutuldu

Rüzgarlıbahçe'de nefesler tutuldu
2014.09.18 00:00
| | |
6013

Beykoz İlçesinde en son federe olan kulüplerden birisi yani Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde şu sıralar müthiş bir heyecan yaşanıyor.

Bir grup mahalle sakini tarafından kurulan ve kısa zamanda adından fazlası ile söz ettiren bir kulüp hüviyetine bürünen Lacivert-kırmızılı ekip hafta sonunda bir ilk yaşayacak.

Tarihinde ilk kez Resmi Lig müsabakasına katılacak olan ve U15 Yaş Grubu Takımı ile Tokatköspor karşısına çıkacak Beykoz Temsilcisinde Kulüp Başkanı Fatih Aydın yaptığı açıklamada, " Kısa bir süre zarfında kamuoyu ile paylaştığımız gibi, kulübümüze resmi bir hüviyet kazandırıp lig maçlarına hazır hale geldik. Hafta sonunda ilk maçımızı U15 Yaş Grubu Kategorisine dahil karşılaşmada Beykoz ilçemizin bir başka temsilcisi Tokatköyspor ile yapacağız. Bu ana kadar kolay gelinmedi, gecemizi gündüzümze katıp mahallemizde en büyük sosyal bir aktiviteye imza atmış bulunmaktayız. Bazı mahalle sakinlerimizi bile bizlerin bu çalışmalarını beyhude olarak yorumlasa da sonunda söz verdiğimizi gerçekleştirdik. Tabii ki ilk müsabakada alacağımız sonuçtan çok o gün sahaya çıkılacak olması ile ilgilenmekteyiz. Kulübümüzün bu günlere gelmesinde emekleri olan başta Mahallemiz Muhtarı Sedat Altun olmak üzere, Ali Evlimen'e, Muhammed  Yılmaz Kardeşime, Bayram Taşkıranlar'a Antrenörümüz Suat Tümer ki kendisi ciddi bir sakatlık yaşadı ve bizlere karınca kararınca destek olan tüm mahalle sakinlerimize, esnaflarımıza, diğer arkadaşlarımıza, gönüllüler ordusuna teşekkürü bir borç bilirim" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Rüzgarlıbahçespor, Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü, Fatih Aydın, Tokatköyspor

reklam
1 Yorum
Çetin Kökbek18.09.2014 20:11:03

Rüzgarlıbahçe Beykoz da en çok ihmal edilen mahallerden.Bu çocuklar topa vuracak yerleri yokken okullar arası maçlarda şampiyon oldular.Şimdi bu fedakar kardeşler sayesinde bir ambians sağlandı ve inanıyoruzki başarı gelecek ve mahallemiz artık iyi şeylerle anılacak.Emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"