Rüzgarlıbahçe’de futbol Özkan Baş’tan sorulur

  • 09.09.2021 11:08
  • Güncelleme: 09.09.2021 11:09
  • Okunma: 2119 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un başında kadın yönetici olan kulüpleri arasında yer alan Rüzgarlıbahçe’de Futbol Takımlar Teknik Sorumluluğunu Özkan Baş yürütecek.
Rüzgarlıbahçe’de futbol Özkan Baş’tan sorulur

Beykoz’daki tek kız futbol takımının yanı sıra erkeklerde birçok yaş gruplarında resmi karşılaşmalara katılan Fatma Taşkıranlar Başkanlığındaki Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü’nde kendi öz kaynakları ile yürütülen mücadele devam ediyor.

“Biz kendi yağı ile kavrulma düşüncesinde olan bir spor kulübüyüz. Bu anlamda Yönetim Kurulu olarak son yapmış olduğumuz toplantının ardından Futbol Takımlarımız Teknik Sorumluluğuna bir kez daha bu işi gerçekten hakkı ile yapan, yoğun bir mesai harcayan Özkan Baş Hocamızı getirdik” diye konuşan Kulüp Başkanı Fatma Taşkıranlar, “zaten uzun zamandır antrenmanlara devam ediyorduk. Kendisine maddi, manevi yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. 1 Yıllık yeni bir sözleşmeye imza attık. Her iki taraf için de hayırlı olsun " ifadelerine yer verdi.

Özkan Baş ise, "Burası benim âdete ikinci evim oldu, hatta evimden de çok burada vakit geçiriyorum. Yaz dönemini dolu dolu geçirdik. Takımlarımız antrenmanlarda bir hayli mesafe kat etti. Zaten müsabakalar için tarihler de belli oldu. Kalan süreyi de en iyi şekilde değerlendirerek gerek antrenman gerekse de hazırlık maçları ile  liglere hazır hale geleceğiz. Bu anlaşmanın her iki taraf açısından da hayırlı olması diliyorum" dedi.

Spor Servisi