Rüzgarlıbahçe, Ataşehir'i konuk etti

  • Güncelleme: 14.02.2020 21:31
  • Okunma: 1937 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'u Kadınlar Futbol 3.Liginde temsil eden Rüzgarlıbahçespor, 1.Lig temsilcilerinden Ataşehir Belediyespor ile antrenman maçında çıktı.
Rüzgarlıbahçe, Ataşehir'i konuk etti

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadındaki karşılaşmada Beykoz ekibinde ligde geride kalan hafta oynanan Tuzla Sahilspor karşılaşmasında sakatlanan 3 futbolcu yer almadı.

Ataşehir Belediyespor, takımından birkaç oyuncu Rüzgarlıbahçespor takımında görev yaptı. Sonradan yerlerini ev sahibi takımın yedek isimlerine bıraktılar.

TFF Kadınlar Futbol 3.Liginde ikinci yarı maçları devam eden Beykoz temsilcisinin hafta sonundaki rakibi Pendik Sapanbağları Takımı Ligden çekildiği için maç gerçekleşmeyecek.

Bu süreci sakatlık yaşayan oyuncularının iyileşme süreçlerini devam ettirerek geçirecek olan takım hazırlık maçları ile de motivasyon kaybı da yaşamak istemediğini gösteriyor.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı Asım Özdemir yaptığı açıklamada, "Erkek futbolcuların dahi sert geçen hava nedeni ile antrenmanlara isteksiz çıktığı bu günlerde ben bu kızlar ile gurur duyuyorum. Onların üzerinde emekleri olan Bayram Taşkıranlar, Fatma Taşkıranlar ve Özkan Baş’a teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Akşam geç saatlerde dahi antrenmanlarını, hazırlık maçlarını kaçırmayan kardeşlerimi kutluyorum. Sakatlıkları bulunan futbolculara şifalar diliyorum, geçmiş olsun" diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz