Rotary Kulübü’nden tekerlekli sandalye

  • 2014.07.27 00:00
  • Güncelleme: 28.04.2008 00:11
  • Okunma: 10741 kez
  • Yorum: 0
Fenerbahçe Rotary Kulübü, Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nde 50 tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahiplerine dağıttı.
Rotary Kulübü’nden tekerlekli sandalye

Fenerbahçe Rotary Kulübü’nün Omurilik Felçliler Derneği ile birlikte yürüttüğü Tekerlekli Sandalye dağıtım projesi devam ediyor.

Fenerbahçe Rotary Kulübü, Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nde 50 tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Dağıtım törenine Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün’ün eşi Necla Ergün, Fenerbahçe Rotary Kulübü Başkanı Diğdem Fındık, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Genel Başkanı Ramazan Baş, Uluslararası Rotary Kulübü 2420 Bölge Guvernörü H. Tahsin Tuğrul ve eşi Berrin Tuğrul, Fenerbahçe Rotary Kulübü üyeleri, BEDES Başkanı Gülay Demirel ve OFD Beykoz Şubesi Dernek üyeleri katıldı.

Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi Başkanı Serap Beşer’in rahatsızlığından dolayı katılamadığı programda, Fenerbahçe Rotary Kulübü adına Guvernörü Tahsin Tuğrul tarafından Tekerlekli Sandalye Dağıtımı Projesine katkılarından dolayı Genel Başkan Ramazan Baş ve Başkan Serap Beşer’e teşekkür belgesi verildi.

Rotary ailesi olarak her zaman herkesin yanında olduklarını kaydeden Başkan Diğdem Fındık ise kısa bir açılış konuşması yaparak “imkanlarımızı sunmak için bize bu şansı verdiğinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Kendi toplumumuzda daha iyi bir yaşam özlemi içerisinde çaba harcadıklarını dile getiren Guvernörü Tahsin Tuğrul, bunun için projeler ürettiklerini ve toplumun her kesiminin daha iyi şartlarda yaşamasıyla daha iyi yaşanabilir bir ülke olacağımızı söyledi.

Programda; ayrıca Fenerbahçe Rotary Kulübü Başkanı Diğdem Fındık’a Omurilik Felçlileri Derneği’ne yaptığı katkılardan dolayı plaket verildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz