Rizelilerin ziyaretlerinde adres MHP

  • Güncelleme: 29.10.2013 00:11
  • Okunma: 5939 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Rizeliler Derneği, nezaket ziyareti adı altında başlattığı ziyaretler zincirini Milliyetçi Hareket Partisi ile sürdürdü.
Rizelilerin ziyaretlerinde adres MHP

“Atkı size Emanet!” 

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kavacık’ta ki İlçe Binası’nda gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Ali Emanet’e organik Rize ÇayıRize’yi anlatan kitapçıklar ve Çaykur Rize sporun atkısı hediye edildi. 

Rizespor atkısını Ali Emanet’in boynuna asan Dernek Başkanı Haydar Çelik, bu esnada ‘Üç İlçe Başkanı’nı da Rizesporlu yaptık fakat gördüğüm şu ki Rizespor atkısı size daha çok yakıştı’ şeklinde espri yaptı. 

“Sizi bizi yok Beykoz hepimizin” 

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Beykoz Rizeliler Dernek Başkanı Haydar Çelik, derneklerinin 2011 yılında kurulduğunu ifade ederek, yönetim değişikliğinden sonra siyasi partileri ziyaret ettiklerini söyledi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet’de, “Bizlerde yöre derneklerini ziyaret ederiz, bunlar güzel şeylerdir. En azından bağlantıyı koparmıyoruz, biz Beykoz’da yaşıyorsak Beykoz’un sorunlarında da hep beraber omuz vermemiz gerekiyor.” dedi. 

“Sanmayın ki bu görev sadece sizlere ait. Hayır! Burada yeri geldiğinde sizin göreviniz bizim görevimizdir. Bizim görevimiz de sizin olacaktır. Bu şekilde Beykoz’u ayakta tutabiliriz.” ifadelerini kullanan Başkan Emanet, “Yaşayabileceğimiz başka bir Türkiye de yok. Etrafımız akrep kaynıyor, maalesef bir tane dost gözü ile bakan yok, benim tek bir düşüncem var; Bizden sonraki nesillerimiz bu topraklarda nasıl yaşar bunların hesabını yapıp tedbirlerini bu günlerden itibaren almamız gerekiyor” dedi. 

Ali Emanet, Türkiye’nin ve Beykoz’un dayanışmaya her zaman ihtiyaç duyduğunu vurguladı. 

Ziyaretin sonunda, Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet’e başarılar dileyen Haydar Çelik ve diğer yöneticiler objektiflere poz verdi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz