Bölge

Rizeliler iftarı Fetihtepe Camii’nde yaptı

Rizeliler iftarı Fetihtepe Camii’nde yaptı
02.06.2018 19:46
| | |
3323

Beykoz Rizeliler Derneği geçen yıl olduğu gibi bu yılda, Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi Fetihtepe Camii avlusunda iftar yemeği verdi.

Fetihtepe Cami İmamı Turgay Şalambar’ın ev sahipliği yapmış olduğu iftar yemeğine; AK Parti eski İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Alyıldız, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Baltacı Beykoz Müftüsü Ali Efe, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu ve Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu gibi isimler katıldı.

İftar yemeği öncesi bir dua yapan Turgay Şalambar, katılımcılara teşekkür etti. Öte yandan Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız, Rizeliler olarak birlik beraberliğe ve dayanışmaya son derece önem verdiklerini kaydederek, “geçen yıl olduğu gibi bu yılda camii imamımız Turgay kardeşimizle dayanışma halinde iftar yemeğimizi tekrarladık.” dedi.

“Gelenlere katılanlara çok teşekkür ediyorum. Mahallelimizde iftara ilgi gösterdi. Fetihtepe cami avlusunda, bir kardeşlik dayanışması sergilendi. Zaten dinimizde bunu emretmektedir” şeklinde konuşan Mikail Akyıldız, önümüzdeki günlerde Beykoz Belediyesi’nin ramazan etkinliklerin yaptığı Denizcilik Meslek Lisesi Otoparkında geniş kapsamlı bir iftar yemeği vereceklerini söyledi.

İftar yemeği sonrası mahalle halkı AK Parti eski İl Başkanı Selim Temurci ile hatıra fotoğrafı çektirmek istedi. Bu talepleri geri çevirmeyen Eski Başkan özellikle çocuklarla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Rizeliler Derneği, Fetihtepe Camii, Turgay Şalambar, Selim Temurci, İftar

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"