Rizeliler Derneği’nden bürokrat ziyareti

  • 0
  • 9109
Rizeliler Derneği’nden bürokrat ziyareti
Rizeliler Derneği’nden bürokrat ziyareti
Rizeliler Derneği’nden bürokrat ziyareti

Beykoz Rizeliler Derneği bürokratik ziyaretlerine başladı.

Beykoz Rizeliler Derneği Yöneticileri, Dernek Başkanlığı’na Haydar Çelik’in getirilmesiyle birlikte; Beykoz KaymakamıBeykoz Belediye BaşkanıEmniyet Müdürlüğü ve siyasi partilere yapmış olduğu ziyaretlerin ardından İstanbul Anadolu yakasında görev yapan Rizelibürokratları ziyarete başladı.

İlk olarak İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Şuayip Birinci’yi ziyaret eden Rizeliler heyetinde; Dernek Başkanı Haydar ÇelikDernek yöneticileri Şevki Kazancı, Sedat Kuvel ve Kader Gür gibi isimler yer aldı.

Genel Sekreter Şuayip Birinci’nin samimi bir ortamda ağırladığı Rizelilerin sohbeti genellikle memleket üzerineydi. Rize’nin Salarha Köyü’nden olduğunu söyleyen BirinciBeykozlu Rizelilere bölgede yapılan sağlık yatırımlarını da anlattı.

Beykoz Devlet Hastanesi Tepesütü Ek Hizmet Birimi’nin spor hastanesine dönüştürülme projesinden söz edildiğini fakat projenin henüz konuşulacak aşamada olmadığını dile getiren Birinci, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ten de övgüyle söz etti. Birinci, Başkan Çelikbilek’in dürüst bir insan olduğunu ifade ederek, Beykoz’u kendisinin de çok sevdiğini söyledi.

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Haydar Çelik’te, Rizeliler Derneği olarak hemşerilerini ziyaret ettiklerini, bu ziyaretlerle daha yakın bir iletişim kurmayı amaçladıklarını söyledi.

Beykoz Rizeliler Derneği olarak Şuayip Birinci’ye Genel Sekreterlik görevinde başarılar dilediklerini söyleyen Başkan Çelik, “Sayın Birinci’yi Beykoz’da ağırlamaktan son derece memnuniyet duyarız” dedi.

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Şuayip Birinci’nin makam odasında, Rize’ye özgü “nayla” Haber Merkezidenilen yöresel maketin bulunması dikkati çekti.

Haber Merkezi

Prof. Ortaylı’dan gençlere tarih dersi
Önceki Prof. Ortaylı’dan gençlere tarih dersi
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz