Rizeliler, Çelikbilek ile bir saat

  • 11.03.2016 18:16
  • Güncelleme: 11.03.2016 18:17
  • Okunma: 6247 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Rizeliler Derneği, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.
Rizeliler, Çelikbilek ile bir saat

Beykoz Rizeliler Derneği, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.

Yeni yönetimiyle birlikte çalışmalarına hız veren Beykoz Rizeliler Derneği ziyaretlerine devam ediyor. İşadamları ve çeşitli STK ziyaretlerinin ardından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında ziyaret eden Dernek Başkanı Haydar Çelik ve Yönetimi, ilçedeki 'dernekçilik' faaliyetleri üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette genel olarak ülke gündeminin tartışılması dikkat çekti. Ziyaretin henüz başlangıcında Yönetim Kurulu üyeleriyle tanışan Çelikbilek, Rizelileri kapıda karşıladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun ülkenin yönetimi konusunda aldığı kararlardan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bitirilmesine kadar birçok konunun konuşulduğu ziyarette Başkan Çelikbilek şunları söyledi:Yücel Çelikbilek: "Bir olmalıyız!"

"Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, bu ülke için bir fırsattır. Eğer bizler millet olarak kenetlenip birbirimize, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımıza sahip çıkmazsak veya çıkamazsak Allah korusun bizleri çok zor günler bekliyor. Bakınız hemen yanı başımızda Yavuz Sultan Selim Köprüsü, yapılmaması için ne kadar uğraştılar ama devletin ve hükümetin dik duruşu projeyi nihayete erdirdi. Belki de bizim yıllardır ihtiyacımız olan şey sadece bu dik duruştu."

Ziyaretin sonunda Rizeliler Dernek Başkanı Haydar Çelik, Başkan Çelikbilek'e değerlendirmeleri için teşekkür ederken, kendisini bir gün de Dernek Merkezi'nde ağırlamak istediklerini belirtti.Rizelilerden oluşan heyet yaklaşık bir saatlik ziyaretin ardından Çelikbilek ile hatıra fotoğrafı çekindi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz