Rizeli vekil aday adayları bir araya geldi

  • 2
  • 7843
Rizeli vekil aday adayları bir araya geldi
Rizeli vekil aday adayları bir araya geldi
Rizeli vekil aday adayları bir araya geldi

Beykozlu Rizeli Milletvekili aday adayları, Rizeliler Dernek Merkezi'nde bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda alınan erken seçim kararının ardından iktidar partisinden Milletvekili olmak için başvuran yaklaşık 8 bin kişiden bazı aday adayları Beykozlu Rizeliler Derneği'nde bir araya geldi.

Beykozlu Milletvekili adayları Fuat Aytaç, Zeynel Şimşek ve Muhammed Bostancı, Beykoz Rizeliler Dernek Başkanı Mikail Akyıldız'ın davetlisi olarak Dernek Merkezi'ni ziyaret etti.

Milletvekili aday adayları burada yaptıkları ziyarette, özellikle yıllardır Beykoz'dan Milletvekili çıkmamış olmasına atıfta bulunarak, ilk hedeflerinin iç ve dış güçlerin hedefinde olan Türkiye'nin daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmesine destek olmak için böyle bir girişimde bulunduklarını belirttiler.

Yaklaşık bir saat süren fikir alışverişinde bulunan Rizeliler, aday adayı olarak başvuran Fuat Aytaç, Zeynel Şimşek, ve 15 Temmuz Gazisi Muhammed Bostancı'ya başarılar dileyerek bu süreçte önce aday daha sonra parlamentoda milletin vekili olarak kendilerini görmek istediklerini, Beykoz'u da ihmal etmemeleri gerektiğini dile getirdi.

Yine bu toplantıda konuşan Beykoz Rizeliler Dernek Başkanı Mikail Akyıldız, hem Beykozlu hem de bir Rizeli olarak bu şekilde yoğun bir talep olmasından gurur duyduğunu söyledi.

Akyıldız, "Emin olun ben yıllardır Beykoz sınırları içerisinde ikamet eden, çeşitli STK'lar aracılığıyla hizmet etmeye çalışan birisi olarak 250 bin nüfuslu ilçemizin de Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde temsil edilmeyi hak ettiğini düşünüyorum. Bu zamana kadar belki olmadı ama 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde olmayacağı anlamına gelmeyecektir. Ben hemşerilerimize, dostlarımıza, kardeşlerimize başarılar diliyorum" diye konuştu.

Haber Merkezi

Beykoz amatörleri 5-6 Mayıs 2018 maç programı
Önceki Beykoz amatörleri 5-6 Mayıs 2018 maç programı
Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı
Sonraki Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı
Yorumlar (2 Yorum)

Dursun keskin (5 yıl önce)

Eskibeykozlu olarakşimdi trabzonda yaşiyorum beykoz nüfüsuna kayitlıyım testekliyorum.

Mithat (5 yıl önce)

Rabbim vekil aday adayı olan kıymetli hemşerilerimizin yolunu açık etsin. Muvaffakiyetler diliyorum. Sonuna kadar Rizeli hemşerilerimizi destekliyoruz.

Yorum Yaz