Bölge

Rıza Sarraf Beykoz'da ifade verdi

06.10.2015 16:20
| | |
5747

Rıza Sarraf’ın Ebru Gündeş ile aralarının bozuk olduğu ve yurtdışına kaçtığı iddiaları yalan çıktı. Sarraf’ın dün Beykoz Savcılığı’nda ifade verdiği öğrenildi.

Rıza Sarraf’ın Ebru Gündeş ile aralarının bozuk olduğu ve yurtdışına kaçtığı iddiaları yalan çıktı. Sarraf’ın dün Beykoz Savcılığı’nda ifade verdiği öğrenildi.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in eşi işadamı Rıza Sarraf'ın geçtiğimiz günlerde eşi Gündeş ile aralarının bozuk olduğu ve yurtdışına çıktığı iddia edilmişti. Fakat bu iddialar Sarraf'ın Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği ifadeyle çürüdü.

İşadamı Rıza Sarraf hakkında Dubai'ye kaçtığı ve eşiyle boşanacakları haberlerinin ardından Sarraf'ın Kanlıca'daki yalılarla ilgili Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'nda Savcı Turgut Çakır'a dün yani 5 Ekim 2015 tarihinde ifade verdiği öğrenildi.

16.30'DA SAVCILIĞA GELDİ

Savcılığa 16.30 sularında korumaları ile gelen işadamının, ifade işlemi ardından adliyeden ayrıldığı öğrenildi. Bu ifade, Rıza Sarraf hakkında çıkan yurtdışına kaçtığı haberlerinin de yalan olduğunu belgeledi. Paralel yapı yayın organları Sarraf'ın Dubai'ye kaçtığını ileri sürmüşlerdi. Sarraf'ın bu yayınlara karşı dava açacağı öğrenildi.

Ayrıca TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri olan eşi Ebru Gündeş'in yayınlanan ilk bölümde gözlerinin şiş olmasının nedeni bazı haber sitelerinde Rıza Sarraf'ın yurtdışına gittiğinden dolayı olduğu iddia edilmişti. Gündeş cephesinden gelen yanıt ise bu haberi de yalanladı ve grip olduğundan dolayı gözlerinin şiş olduğu belirtildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Rıza Sarraf, Ebru Gündeş, İfade, Beykoz Adliyesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"