Rivaspor kadrosunu Beykoz’dan oluşturdu

  • 0
  • 2375
Rivaspor kadrosunu Beykoz’dan oluşturdu
Rivaspor kadrosunu Beykoz’dan oluşturdu

İstanbul 2. Amatör Lig 2023-24 Sezonu müsabakalarının başlamasına sayılı günler kala Beykoz temsilcilerinden Rivaspor'da kadro şekillendi.

Sezonun ilk hafta maçında evinde Acıbadem Üsküdarspor'u konuk etmeye hazırlanan Kırmızı-Beyazlı ekipte kadroya dâhil edilen isimler kamuoyu ile paylaşıldı.

Mustafa Kesmen'in takım antrenörlüğünü yaptığı Beykoz ekibi lige hazır futbolcuları bünyesine katarken ilk maçın heyecanını da yaşamaya başladı.

Transfer dönemi oldukça hareketli geçti

2. Amatör Lig 19. Grupta güçlü rakipleri ile şampiyonluk yarışına çıkacak olan Rivaspor transfer dönemini oldukça hareketli geçirirken, transferlerini Beykoz’dan yapmaya özen gösterdi.

Beykoz Çiğdemspor Takımından Mert Salim, Ortaçeşmespor'dan Hasan İnal, bu sezonu grup şampiyonu olarak tamamlayıp İstanbul Süper Amatör Lige geri dönen Çavuşbaşıspor takımından Barış Sular, Beykoz Elmalıspor'dan Kaan Gümüş ve İsmail Can Makas, Boğaziçi 1907 Takımından ilçe futbolunun deneyimli isimlerinden Mehmet Aydın ve Soğuksuspor takımından Tayfun Belen bu sezon Rivaspor takımı ile birlikte müsabakalara çıkacak isimler oldular.

Güçlü rakiplerle şampiyonluk yarışı

Rivaspor Teknik Sorumlusu olan eski takım kaptanlarından Mustafa Kesmen, hedeflerinin her sezona başlayan takım gibi şampiyonluk olduğunu ifade etti.

“Geçmiş sezonlarda şampiyonluk yaşamış futbolcuların da yer aldığı kadromuz 1 aydır çalışmalarına devam ediyor.” diye konuşan Kesmen, "kadromuzda kendi liglerinde sezonu bitenler ve daha önce formamızı giyen isimler de var” dedi.

Riva Beykoz’un yükselen yıldızı olacak

Riva’nın Beykoz’un yükselen yıldızı olacağını ifade eden Mustafa Kesmen, " önümüzdeki süreçte Beykoz'un ne çok konuşulan bölgesi Riva olacak. Onun için kulüp olarak uzun ve kısa vadeli hedefler belirlemek zorundayız” dedi.

Herkesten destek bekliyoruz

Kısa vadeli hedefleri arasında; Rivaspor'u şampiyonluğa taşımak, önümüzdeki sezonda İstanbul 1. Amatör Ligde mücadele etmek, diğer yandan ise kulüp olarak kurumsallaşmak olduğunu söyleyen Kesmen, mahalle halkından, muhtar adaylarından maddi manevi destek beklediklerini söyledi.

İshaklıspor gibi başarılı olabiliriz

Kadrolarına 3 ismi daha transfer edip son şeklini vereceklerini ve önlerindeki 15 günlük süreyi en iyi şekilde değerlendireceklerini söyleyen Mustafa Kesmen, Rivaspor’un örnek gösterdiği İshaklıspor gibi başarılı olabileceğini sözlerine ekledi.

Spor Servisi

Kulübü geri aldı, muhtarlığı da almak için kolları sıvadı
Önceki Kulübü geri aldı, muhtarlığı da almak için kolları sıvadı
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza