Riva Spor Kulübü’nden Başkana ziyaret

  • Güncelleme: 17.09.2011 00:11
  • Okunma: 7066 kez
  • Yorum: 0
Riva Spor Kulübü yöneticileri, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret ettiler.
Riva Spor Kulübü’nden Başkana ziyaret

Yöneticileri makamında ağırlayan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, amatör kulüplerle ilgili çalışmalar ve yapılan desteklerle, ilçemizde yürütülen sportif ve sosyal alan çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Beykoz’un turizm ve doğal zenginliğinin sportif yatırımlarla geliştirilmesi gerektiğini söyleyen Başkan Yücel Çelikbilek; “İlçemizde başarılı amatör sporcuların yetişmesi için her türlü desteği verdiklerini ve her yıl kulüplere malzeme desteğinin yanı sıra lojistik destekte sağladıklarını" kaydetti.

2012 spor başkenti olan İstanbul için önemli projeler hazırlandığını belirten Başkan Çelikbilek;“Beykoz’daki sportif alanları da bu projeler kapsamında iyileştirmek ve geliştirmek istediklerini” ifade etti. Paşabahçe Spor Kulübü tesislerini yaptıklarını ve sırada diğer amatör kulüpler olduğunu söyleyen Çelikbilek, Şahinkaya Spor Kompleksi içinde proje çalışmalarının sürdüğünü hatırlattı. Burada yapılacak 10 bin kişilik stat, tam olimpik yüzme havuzu ve spor salonuyla Beykoz’un devasa bir spor alanında kavuşacağını müjdeledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Rivaspor, Yücel Çelikbilek, Ziyaret

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz