Riva Plajında muhteşem gece...

  • Güncelleme: 04.07.2011 00:11
  • Yorum: 0
Hazırlıklarına günler öncesinden başlanan ve bu yıl Rivaspor ekseninde gerçekleştirilen 8. Riva Plaj Festivali, Medical Park’ın sponsorluğunda yapıldı.
Riva Plajında muhteşem gece...

Riva Spor Kulübü Başkanı Mahmut Akyıldız’ın ev sahipliği yaptığı gecede birbirinden ünlü sanatçılar sahne alırken, Riva plajının konukları muhteşem bir geceye tanıklık etti.

Medikal Park arkamızda

Çay TV tarafından canlı olarak yayınlanan programın sunuculuğunu Çene Cemal olarak tanınan Cemal Çolak yaparken, Rivaspor Kulüp Başkanı Dr. Mahmut Akyıldız yapmış olduğu konuşmada, Rivaspor Kulübü’nü kurduklarını ve kendisinin de, görev yaptığı Medical Park Hastaneleri’nin arkalarında olduğunu kaydetti.

“22 dönümlük alanı Rivaspor’a kazandırıp bir futbol sahası yaptık. Basket, voleybol ve tenis kortları da sırada hemen yapacağız.” şeklinde konuşan Akyıldız, Bizler artık çocuklarımız spor yapsın diye var gücümüzle çalışacağız. Bundan emin olabilirsiniz. Bu düzenlediğimiz geceye katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca bu güzel geceye gelen ve hiçbir maddi katkı almayan sanatçı dostlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Protokol üyeleri villa bahçesindeydi.

Beykoz’un yakından tanıdığı Karadeniz Müziği’nin usta seslerinden Ceyhun Şişmanoğlu’nun türküleriyle başlayan gecede, Op. Dr. Mahmut Akyıldız protokol üyelerini denize nazır villasının bahçesinde ağırladı. Villa bahçesinde olan isimler arasında ise, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ve Beykoz Belediye Meclis Başkan vekili Birzat Mermer vardı.

Pek çok Karadeniz Türküsünün bestecisi olan Mustafa Sırtlı’nın da sahne aldığı gecenin diğer konukları ise, Recebim, Serden Coşkun, Fadimem oldu.

Birbirinden güzel türkülerini seslendiren Sırtlı, Riva Plajinda zaman zaman duygusal anların yaşanmasına da yol açtı. Eğlencenin zirve yaptığı gecede, Recebim’in olağanüstü performansı izleyenlerce takdir edildi.

Gecenin ağır isimleri, Cengiz Kurdoğlu ve İsmail Türüt

Sempatik sanatçı Serdem Coşkun’un doyumsuz bir konserinin ardından beklenen an gelmişti!.. Sahneye Fantezi Müziği Kralı Cengiz Kurtoğlu çıktı. Ve birbirinden güzel şarkılarla izleyicileri mest eden Cengiz Kurdoğlu’na İsmail Türüt eşlik etti.

Riva’dan yıldızların geçtiği gece tatlı anıları ve havai fişek gösterileriyle birlikte yerini sessizliğe bıraktı.

Haber Merkezi