Riva'nın Fırını Göz Kamaştırıyor

  • 0
  • 9241
Riva'nın Fırını Göz Kamaştırıyor
Riva'nın Fırını Göz Kamaştırıyor

KASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Esma Bitirim, Riva girişinde şirin bir yer açtı.

Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği(KASİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Esma Bitirim, reklâm alanındaki başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Kastamonu'nun sevilen ve tanınan yüzlerinden Sami Demirel'in kızı olan Esma BitirimBeykoz'un en önemli gurmelerinden birisi olma yolunda hızla ilerliyor. Reklâmcılık alanındaki tecrübelerini, eğitimini de aldığı yiyecek-içecek sektörüne yönlrnfitenKASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Esma Bitirim, Riva'nın hemen girişinde Riva Fırını adlı bir işletmenin açılışını yaptı.

İstanbul'un çeşitli ilçelerinden gelen ve Kastamonu'nun pek çok tanınan yüzünün ağırlandığı açılışta Esma Bitirim, eşi Kemal Bitirim ve babası Sami Demirel'le birlikte konuklarını ağırladı. İBB ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu'nun kurdelesini kestiği açılışa, Beykoz Belediye Başkan Danışmanı İsa Sucuoğlu, Beykoz KAS-DER Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çalık ve İstanbul'un diğer ilçelerinde çeşitli rütbe ve görevlerde bulunan onlarca Kastamonulu katıldı.

Riva Köprüsü'nün bitiminde Riva girişinde yer alan fırında, Boşnak böreğinden kuru pastaya, sufleden yaş pastaya, gül böreğinden kruvasana kadar onlarca çeşit bulunuyor. Fırının hemen önündeki çardakta müşterileri keyifli bir ortamın beklediği Riva Fırını,Beykoz ve Kavacık'a 20 kilometrelik mesafede bulunuyor.

Haber Merkezi

Tat-Ma'dan Geçme!.. Acarkent’te
Önceki Tat-Ma'dan Geçme!.. Acarkent’te
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz