Güncel

Riva Domino görenleri hayran bıraktı

Riva Domino görenleri hayran bıraktı
2014.12.15 00:00
| | |
3566

Temiz ve hoş hatlarıyla ilk bakıştan itibaren göz dolduran bir motoryat Riva 86 Domino, Riva’nın ikonik agresif görünümüyle, güzelliği dengeli bir biçimde yansıtıyor.

Riva 86 Domino; Riva Yachts’ın 2010’da suya indirdiği benzersiz sportif hatlara sahip, dengeli ve çok fonksiyonlu motoryatı. Riva 86; 26 metre boyu,10 ile 12 kişilik konaklama kapasitesi ve büyük yaşam alanlarıyla ilgi çekiyor. 38 knot’lık benzersiz maksimum sürati ve 34 knot seyir sürati ise 2 adet MTU 16 V 2000 makineler sayesinde ortaya çıkıyor. 

Temiz ve hoş hatlarıyla ilk bakıştan itibaren göz dolduran bir motoryat Riva 86 Domino, Riva’nın ikonik agresif görünümüyle, güzelliği dengeli bir biçimde yansıtıyor. Sahibinin talepleri doğrultusunda şekillenen bu tasarımın, iç yaşam alanlarında da geniş sosyal alanlar dikkat çekiyor. Uzun seyirler için son derece uygun yaşamsal ortama ve donanımlara sahip olmasının yanında, bir o kadar da gündelik yaşam için uygun özellikleri mevcut. 

 Baş taraftaki geniş güneş güvertesinde altı kişilik bir masa var. Yine altı misafirin yemek yiyebileceği masa ve oturma grubu kokpit kısmında konumlanmış. 

Kapalı ve gelişmiş havalandırma sistemiyle havalanan üst salonda, yemek odası kısmı ve LCD televizyon ile ayrılan dümen istasyonu bulunuyor. Tam donanımlı mutfağı, dümen istasyonunun iskelesinden inilen ara katta yer alıyor. 4 yatak kapasiteli personel kabinine de kıç kokpit kısmından ulaşılıyor. 

Özel tasarımın önemli unsurlarından olan geniş camlar, tam genişlikte ve gövdenin ortasında yer alan ana kamarayı da aydınlatıyor. Gösterişli tekne sahibi bölümü, ana yatak odasının yanı sıra, ebeveyn banyo ve özel oturma odasını kapsıyor. Suit VIP kabini baş tarafta konumlanırken, ikişer adet çift kişilik yataklı misafir kabinleri VIP ve ana kamaraların arasındaki bölümde yer alıyor. 

Teknik özellikleri:

Type/Year: Riva Yachts/2010 
Refit: Beam: 6.2m (20'4'') 
L.O.A.: 26.4m (86'7'') Crew:  
Guests: 10-12 Max Speed: 38 knots 
Cabins: 5 Engines: 2xMTU 16V 2000 M93 
Cruise Speed: 34 knots 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Riva 86 Domino, Yat

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"