Riva'daki plaj futbolu turnuvasında heyecan büyük

  • 0
  • 4607
Riva'daki plaj futbolu turnuvasında heyecan büyük
Riva'daki plaj futbolu turnuvasında heyecan büyük

Çeşitli branşlarda düzenlenen Su Sporları Festivali kapsamında Riva Plajında devam eden Plaj Futbolu Turnuvası heyecanlı müsabakalara sahne oldu.

Riva Plajında ilki 2 sene önce TFF Celal-Meral Aras Spor Lisesi, Riva Spor Kulübü ve Beykoz Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Plaj Futbolu karşılaşmaları büyük ilgi çekmiş ve her sene düzenlenmesi yönünde prensip kararı alınmış idi.

Geçen sene, Yaz Mevsiminde yaşanan pandemi süreci ile yapılamayan Plaj Futbolu karşılaşmaları bu sene Beykoz Belediyesi Su Sporları Festivali kapsamında bir kez daha gerçekleşirken bir birinden heyecanlı maçların olması dikkatlerden kaçmıyor.

Beykoz İlçesinden değişik spor kulüplerinin futbol okullarından seçilen takımlar ile iştirak etikleri maçlar izleyenlere de heyecan katmakta.

Turnuva Kapsamında maçlara katılım sağlayan Spor Kulüplerinden olan Örnekköyspor'da Kulüp Başkanı İsmail Türkoğlu güzel bir turnuva geçtiğinin altını çizerken, "Futbolcularımız Plaj futbolu ile farklı bir deneyim ve heyecan yaşamaktalar. Bu etkinliği düzenleyenlere, bizleri davet edenlere teşekkür ediyoruz. Çocuklar kumlar üzerinde bizler ise velileri ile birlikte kenardan müthiş bir heyecan yaşamaktayız. Sonuçtan öte buraya katılmak anlamlı" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’da yarı maraton sevinci
Önceki Beykoz’da yarı maraton sevinci
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz