Riva bölgesinde elektrik kesintisi

  • 1
  • 9313
Riva bölgesinde elektrik kesintisi

AYEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre 29 Ocak’ta 09.00 – 18.00 saatleri arasında içlerinde Beykoz’un da bulunduğu 5 ilçeye elektrik hizmeti verilemeyecek.

Yer altı elektrik hatlarında yapılacak olan bakım çalışması nedeniyle Anadolu Yakası’nda Beykoz, Sultanbeyli, Şile, Tuzla ve Üsküdar’ın bazı mahallelerine elektrik verilemeyeceği duyuruldu.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş, 29 Ocak’ta 09.00-18.00 saatleri arasında Beykoz’un; Kaynarca Mahallesi, Mercan, Pınar Çıkmazı, Dereboyu, Taşlıgeçit Çıkmazı, Mahmut Şevket Paşa, Riva Yolu ve Cenaplar Sokak bölgelerine elektrik verilemeyeceğini açıkladı.

Haber Merkezi

Beykoz 1908 AŞ hükmen galip: 3 – 0
Önceki Beykoz 1908 AŞ hükmen galip: 3 – 0
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (1 Yorum)

Mehmet Akif Delipoyraz (10 yıl önce)

Riva'da her gün 4-5 saati aşkın elektrik kesintisi oluyor Başbakanlıktan il özel idaresine kadar 4-5 senedir dilekçe yazıyoruz cevap yok.. doğuda çatır çatır kaçak kullananın elektriğini kesmeyi bırak parasını alamıyorlar üstünede tehdit yiyor devlet siz Riva'nın ve köylerinin mağduriyetini yazın fazla resmiyete takılmayın biraz gayriresmi olun lütfen. Millet ayaklanacak sen resmi verilerle yazmaya devam et Dost Beykoz.

Yorum Yaz