Riva bölgesinde elektrik kesintisi

  • Güncelleme: 28.01.2015 00:11
  • Okunma: 6963 kez
  • Yorum: 1
AYEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre 29 Ocak’ta 09.00 – 18.00 saatleri arasında içlerinde Beykoz’un da bulunduğu 5 ilçeye elektrik hizmeti verilemeyecek.
Riva bölgesinde elektrik kesintisi

Yer altı elektrik hatlarında yapılacak olan bakım çalışması nedeniyle Anadolu Yakası’nda Beykoz, Sultanbeyli, Şile, Tuzla ve Üsküdar’ın bazı mahallelerine elektrik verilemeyeceği duyuruldu.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş, 29 Ocak’ta 09.00-18.00 saatleri arasında Beykoz’un; Kaynarca Mahallesi, Mercan, Pınar Çıkmazı, Dereboyu, Taşlıgeçit Çıkmazı, Mahmut Şevket Paşa, Riva Yolu ve Cenaplar Sokak bölgelerine elektrik verilemeyeceğini açıkladı.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Mehmet Akif Delipoyraz (6 yıl önce)

Riva'da her gün 4-5 saati aşkın elektrik kesintisi oluyor Başbakanlıktan il özel idaresine kadar 4-5 senedir dilekçe yazıyoruz cevap yok.. doğuda çatır çatır kaçak kullananın elektriğini kesmeyi bırak parasını alamıyorlar üstünede tehdit yiyor devlet siz Riva'nın ve köylerinin mağduriyetini yazın fazla resmiyete takılmayın biraz gayriresmi olun lütfen. Millet ayaklanacak sen resmi verilerle yazmaya devam et Dost Beykoz.

Yorum Yaz