Siyaset

Reklam filmi içinde Beykoz’u tercih etti

Reklam filmi içinde Beykoz’u tercih etti
09.03.2019 22:57
| | |
5575

Video galeri

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’ni Beykoz’dan yöneten AK Parti İBB Adayı Binali Yıldırım, reklam filmi için de Beykoz’u tercih etti.

Beykoz Kavacık’taki ofisinden seçim sürecini yürüten Cumhur İttifakının İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım, ‘Memleket nere kardeşim?’ Sorusunun sorulduğu reklam filminde Beykoz’a geniş yer verdi. 

‘Gönül Belediyeciliği’ sloganıyla ülke ve il genelinde çalışmalar hızla yürütülürken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın ilk reklam filmi de yayınlandı. 

Sosyal medyada milyonlarca defa paylaşılan reklam filminde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta dile getirdiği gibi ‘birlik, beraberlik’ vurgusu da yapıldı. 

Reklam filminin bir sahnesi tarihi Beykoz Çayırı’nda çekilirken, bir diğeri ise Ortaçeşme Mahallesi’nde sembol haline gelen saat kulesinin önünde gerçekleştirildi. 

Poyrazköy, Ortaçeşme, Yalıköy gibi noktalarda gerçekleştirilen reklam filminin sonunda ise ‘evimiz, işimiz, memleketimiz İstanbul’ sloganına yer verildi. 


Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Binali Yıldırım, Reklam Filmi, AK Parti

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"