Recep Tayyip Erdoğan 29 Mart'ta Beykoz'a geliyor

  • 4
  • 13569
Recep Tayyip Erdoğan 29 Mart'ta Beykoz'a geliyor
Recep Tayyip Erdoğan 29 Mart'ta Beykoz'a geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 29 Mart Cuma günü Beykoz Belediye Meydanı'nda vatandaşlara hitap edecek.

Ülke genelindeki 50’den fazla il ve ilçede vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 Mahalli İdareleri Seçimleri Kampanyası kapsamında Beykoz'a da gelecek.

Yapılan saha çalışmalarında yüzde 50’nin üzerinde oy aldığı gözlenen Cumhur İttifakı'nın Beykoz Adayı Murat Aydın’a destek istemek üzere Beykoz’a gelecek olan Erdoğan, 'İstanbul’a tecrübesini aktaracak' dediği İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım’a da oy isteyecek. 

En son geçtiğimiz yılın Nisan ayında Muhammed Hanefi Dilmaç’ın İlçe Başkanı olarak seçildiği AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'ne katılmak üzere Beykoz’a gelen Erdoğan, 29 Mart Cuma günü akşam saat 17.30'da Beykoz Belediye Meydanı'nda Beykozlulara hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 29-30 Mart Cuma - Cumartesi günleri İstanbul'un şu ilçelerinde vatandaşlarla buluşacak.

29 Mart 2019 Cuma

1) 10:30 Tuzla
2) 11:30 Pendik
3) 13:30 Maltepe
4) 14:30 Sultanbeyli
5) 15:30 Çekmekoy
6) 16:30 Ümraniye
7) 17:30 Beykoz
8) 18:30 Sarıyer

30 Mart 2019 Cumartesi
1) 10:30 Kağıthane
2) 11:30 Bayrampasa
3) 12:30 Sultangazi
4) 13:30 Güngoren
5) 14:30 Bahcelievler
6) 15:30 Bağcılar

Haber Merkezi

Kaşıtoğlu Yenimahalle’de gövde gösterisi yapacak
Önceki Kaşıtoğlu Yenimahalle’de gövde gösterisi yapacak
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (4 Yorum)

Ali (5 yıl önce)

Mesele metro değil hizmet'dir. İstanbulda metrosuz olan ilçe kaldı mı. Bunu istemek beka meselesi mi? Sen hiç 15BK da iki saate yakın ayakta yolculuk yaptın mı? Reisi seviyoruz. Allah başımızdan eksikliğini göstermesin. Ama beykozun adayı Rte değilki. Bu yerel seçim. Genel değil. Ayrıca başımıza ne geldiyse, doğrusuyla yanlışıyla desteklediğimiz için gelmedi mi? (fetö gibi) Herkes hangi partiye oy verirse versin. O kendi vicdanıyla başbaşa. Amma velakin ölümüne falanca parti diyenler falanca dedikleri partileri sorgulamaları gerekmez mi? Yoksa dava deyip, doğrusuyla yanlışıyla mı diyeceksiniz. Oy vermediğiniz her hangi bir partinin faydalı bir hizmetinede, görmezden veya yanlış deyip mi davanıza sahip çıkmış olursunuz. Trenden inenler derken, türkiyede yaşayan zaten herkes aynı trenin vagonları değil mi?

Cemal (6 yıl önce)

Reisimizi bir menfaat uğruna sevmedik. Nerede var ki bu kadar çalışan, mazluma yardımcı olan. Metro gelmedi diye veya başka bir şey için terk eden zaten DAVA'yı anlayamamıştır. Benim ülkemi bu kadar kalkındıracak, dünyadaki müslümanların sesi olacak......vs. bir lider kolay kolay gelmez. Ama derdi hep bana rabbena diyen bir insan Cumhurbaşkanımızı sevemez. Çünkü rabbim sevdirmez.

Ali (6 yıl önce)

Sayın Cumhurbaşkanım, Buradan size açık mektup yazıyorum. Siz Kadir TOPBAŞ döneminden bu yana Beykozda tmetro raylı sistemin olacağı taahhütü vermiştiniz. İmamoğlu ilk 5 yılda beykoza metroyu getiriyor. Sizin yapamadığınızı yapacak. Gelde şimdik bu durumda birde imamoğlunu desteklemek istiyorum. Saygılarımı sunar, başkanlık görevinizde size başarılar dilerim. Beykozlu Balıkçı Ali Dayı

Ahmet (6 yıl önce)

Reis beykozumuza istediğiniz zaman gelebilirsiniz. Kapımız sonuna kadar açık. Amma artık oyumu sana vermiyorum. Önceki verdiğin sözleri yerine getirmedin. Şimdik yine konuşup beykozlunun ağzına bal çalmayı düşünüyorsan yanılıyorsun. Artık yemezler.

Yorum Yaz