Siyaset

Recep Öncel, ‘Bizde bölge ayrımı yok’

Recep Öncel, ‘Bizde bölge ayrımı yok’
05.12.2018 18:10
| | |
2399

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Recep Öncel, bizim anlayışımızda “bölge ayrımı yok” dedi.

Milli Görüş kökenli, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday adaylarından Recep Öncel, seçim çalışmalarına devam ediyor. Aday olarak açıklanmasa da, bir Beykozlu olarak Beykoz halkıyla haşır, neşir olmaya devam edeceğini ve açıklanacak olan Belediye Başkan Adayıyla birlikte seçim çalışmalarına bizzat katılacağını ifade etti.

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Recep Öncel, “eğer ben açıklanır ve seçimi inşallah kazanırsam, bütün Beykoz’un Belediye Başkanı olacağım” dedi.

 “Bölge, mezhep, meşrep, din, dil ve ırk ayrımı yapmadan bütün Beykozlu vatandaşlarıma eşit davranacağım” şeklinde konuşan Öncel, “herkesi kucaklayacağım, ‘Gönüller bir olsun’ felsefesi ile birleştirici ve kaynaştırıcı olacağım” ifadelerine yer verdi.

Recep Öncel şöyle devam etti: “Bir ağabey bir kardeş olarak Beykozlulara sevgiyle davranacağım.  Ayrıca işadamı yaklaşımıyla pratik dinamik çözüm odaklı çalışmalar yapacağım. Kentsel dönüşüm, imar, yeşil alan, tarih, tabiat gibi konularda tecrübelerimle hızlı projeler üreteceğiz.

İnşallah emanet bize verilir, Belediye Başkanı olursam Beykoz İstanbul’un marka şehri olacak. Allah’ın izni ile Cumhurbaşkanımızın himayeleri, AK Parti kadrolarının destekleriyle Beykoz İstanbul’un ve Boğaz’ın incisiydi bu sefer adeta kaşıkçı elması gibi en kıymetli mücevheri olacak.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Recep Öncel, AK parti, Aday Adayı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"