Siyaset

Recep Öncel, Beykoz’u sevgiyle kucaklayacağım

Recep Öncel, Beykoz’u sevgiyle kucaklayacağım
14.11.2018 17:48
| | |
4377

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Recep Öncel, aday gösterilmesi durumunda vaat edeceği projelerini açıkladı.

AK Parti’nin Beykoz Belediye Başkan Aday Adayları içindeki Milli Görüş kökenli isimlerden olan Recep Öncel, aday adaylığı sürecinde yürüteceği kampanyayı, “Gönüller bir olsun” sloganıyla kamuoyuyla paylaşacağını söyledi.

Beykoz’da vatandaşlarla iletişim kuracağı metodun “Sevgi Dili” olacağını kaydeden Recep Öncel, Beykoz’un maddi ve manevi özellikleri ile İstanbul’un yıldızı olabilecek bir potansiyeli olduğunu ve bunu gerçekleştirebilmek için yoğun mesai harcayacaklarını dile getirdi.

“Beykoz çok güzel hizmetlere layıktır”

“Boğaziçi İstanbul’un, Beykoz Boğaziçi’nin incisidir. Beykoz da tarih var, tabiat güzellikleri var, maneviyat var. Beykoz bu özelliklere sahip bir yer olarak, çok güzel hizmetlere layıktır. Ben de; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti kadroları ile birlikte Beykoz a hizmet etmeye çalışacağım inşaallah.” diye konuşan AK Partili Recep Öncel projelerini şöyle sıraladı:

BEY-ÇEVRE;

Beykoz da çok acil olarak asfalt ve kaldırım çalışması, yeşil alanlar tarihi eserler dikkate alınarak güzel estetik çevre düzenlemesi yapılacak.

BEY-KENT;

Kentsel dönüşüm tecrübelerimizle imar planlarıyla ilgili çalışmalar hızlandırılacak, vatandaşın hakkı korunacak, Beykoz modern bir yapıya kavuşturulacak.

BEY-MARİN;

Beykoz’da içinde otel, AVM, yat limanı olan bir marina projesi ilçemize yap işlet devret metodu ile kazandırılacak, aynı zamanda ekonomiye katkı sağlanacaktır.

BEY-KÜLTÜR;

Beykoz sahilde, şehir merkezinde ve kentsel dönüşüm yapılan alanlarda yeşil alanlar, kütüphaneler, kefeler, kültür merkezleri inşa edilecek, üniversitelilere, halkımıza okuma imkânları sağlanacaktır. Beykoz kültürel sosyal faaliyetlerle bir kültür şehri haline gelecektir.

BEY -SPOR;

Beykozluların genç yaşlı daha fazla spor yapması için gerekli tesis ve imkânlar sağlanacak, insanımızın sporu sevmesi için gerekenler yapılacak okullarla işbirliği halinde olunacaktır.

BEY -SAĞLIK;

Sağlık Bakanlığımızla koordineli bir şekilde çalışılıp şehir hastanesi inşa edilecektir. Bu aynı zamanda Beykoz ekonomisine faydalı olacaktır.

BEY -TURİZM;

Başta Hz. Yuşa Türbesi olmak üzere ilçemizde bulunan tarihi yerler yenilenecek konaklama alanları oteller yapılarak hem de yeşil ve tabiat güzellikleri ile birlikte ekonomimiz açısından kazançlı hale getirilecektir.

BEY-GÖNÜL;

Bütün projelerimizde Cumhurbaşkanlığının himayeleri ile emniyet, milli eğitim, diyanet, çevre şehircilik, sağlık, İstanbul Büyükşehir Belediyesi gibi kurumlarımızla koordineli bir şekilde çalışılacak SEVGİ HOŞGÖRÜ KARDEŞLİK esaslı bir yaklaşım ortaya konulacaktır.

Fakire, fukaraya ve engelli vatandaşlarımıza sahip çıkılacak, insanlar arasında; bölge,  din, dil, ırk ve mezhep ayrımı gözetmeksizin, “GÖNÜLLER BİR OLSUN” anlayışıyla tüm Beykoz’u kucaklayan bir yönetim biçimi ve aynı anlayışa sahip kadrolarla hizmet üretilecektir.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Recep Öncel, Aday Adayı, AK Parti

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"