R. Şahin Köktürk'te kayıtlar başladı

  • 0
  • 12542
R. Şahin Köktürk'te kayıtlar başladı
R. Şahin Köktürk'te kayıtlar başladı

Beykoz’un önemli sportif yatırımlarından Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi, tamamen yenilenen havuzu ve çevre düzenlemesiyle bambaşka bir görünüme kavuştu. 1 Mayıs’ta kapılarını açacak havuz için kayıtlar alınmaya başlandı.

Beykoz’un spor kenti haline gelmesinde önemli bir mihenk taşı olacak olan tesis, tamamlanarak kullanıma hazır hale getirildi. Tadilatı İBB Tesisler Müdürlüğü tarafından yapılan tesisteki yarı olimpik havuz, 1 Mayıs itibariyle vatandaşların hizmetine açılıyor.

25 metre uzunluğunda 6 kulvara sahip havuzun yanı sıra ayrıca 1,5 metre derinliğinde bir alıştırma havuzu ve 0,5 metre derinliğinde çocuk havuzu da tesiste kullanıma hazır. HavuzlarSalı-Perşembe-Cumartesi erkeklere, Çarşamba-Cuma-Pazar günlerinde ise kadınlara hizmet verecek. Pazartesi günleri bakım ve temizlik günü olduğu için kapalı olacak.

Yeni bir anlayışla idare edilecek olan havuzda, 5 profesyonel yüzme hocası hazır bulunacak. Eğitmenlerin gözetiminde sağlık amacıyla yüzenler kadar, sıfırdan yüzme öğrenen çocuklara ve gençlere de eğitim verilecek, grup dersleri düzenlenecek.

Havuza aylık üyelik bedeli 150 TL olarak belirlendi. Öğrencilere bu fiyat üzerinden yüzde 20indirim imkânı sunuluyor.

Haber Merkezi

Talip Ercan gözünden ameliyat oldu
Önceki Talip Ercan gözünden ameliyat oldu
Fazıl Say da Beykoz Adliyesinde boşandı
Sonraki Fazıl Say da Beykoz Adliyesinde boşandı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz