R. Şahin Köktürk’te inceleme yapıldı…

  • 0
  • 12368
R. Şahin Köktürk’te inceleme yapıldı…
R. Şahin Köktürk’te inceleme yapıldı…
R. Şahin Köktürk’te inceleme yapıldı…

Beykoz Belediyesi Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilmesi düşünülen onarım-tadilat işlemleri ile ilgili bir incelme vardı…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ihaleyi kazanan Yapı Grup İnşaat Firması yetkilileri ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tesisler Bakım-Onarım Müdürü Şerafettin Usta ve bağlı birim çalışanlarının katıldığı incelemelerde Spor Salonu-Yüzme Havuzu ve diğer kullanım alanları tek tek gezildi.

Beykoz Belediyesi adına Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Tesis Müdürü Yaşar Kesici ve komplekste değişik spor dallarında eğitim veren Osman Günaçtı ve Bektaş Durmaz’da incelme anlarında bilgi aktarımında bulundular.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yapmış olduğu açıklamada, “Tesisin bakım-onarım çalışması kısa bir azman içinde başlayacak. 10-15 gün içinde ilk çalışma başlayacak ve yaklaşık 5 ay sürecek bir işlem gerçekleşecek. Bu süre zarfında komplekse bağlı bir birinden bağımsız mekânlar daha modern ve kullanışlı hale getirilecek. Yüzme Havuzları, Bina izolasyon sistemi, çatı ve diğer bölümleri kapsayacak çalışmalar bittiğinde Beykozlular için cazip bir kullanım alanı ortaya çıkmış olacak. İBB Tesisler Bakım-Onarım Müdürümüz Şerafettin Usta, konu üzerinde hassasiyetle durmakta. Gereken yerlerde kendilerinin de bizzat katkı sunmaktan çekinmeyeceklerini ifade etmesi bizleri, Beykozlular adına ziyadesi ile memnun etti. Recep Şahin Köktür Spor Kompleksimiz Beykoz Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında onarımdan geçecek.” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykozlu Yeliz'in yeni adresi Güney Kore
Önceki Beykozlu Yeliz'in yeni adresi Güney Kore
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz