Sponsorlu Haber

Prostat Tedavisi ve Lazerle Prostat Büyümesi Tedavisi

Prostat Tedavisi ve Lazerle Prostat Büyümesi Tedavisi
21.01.2018 15:02
| | |
1545

Bu sayfada Prostat Tedavisi ve Lazerle Prostat Büyümesi Tedavisi ilgili detaylı bir şekilde tedavisi ve tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Prostat Tedavisi ile ilgili günlük hayatı negatif yönde etkileyen prostat hastalığı, doğru tanı ve tedaviyle sorun olmaktan çıkabilir. Prostat tedavisi zamanının geldiğini anlayan hastaların konuyla ilgili olarak hizmet veren ürologları ziyaret etmesi gerekir. 40 yaşını doldurmuş olan erkekler yılda 1 kez yaptıracakları tetkiklerle hastalığa dair erken teşhis fırsatını yakalayabilir. Prostat tedavisi alanında etkili çözüm önerileri sunan "GreenLight Lazer Tedavisi" ile etkili ve kesin çözüme ulaşılır. Büyüyen prostat dokusunun temizlenmesi için kullanılan lazer enerjisi günlük hayata hızlı bir şekilde dönmek isteyen hastalarda kullanılır.

Prostat Tedavisi ile Yaşam Kalitenizi Artırın!

Kapalı ve açık cerrahi yöntemlerle uygulanan ameliyatlarda hastalar normal yaşamlarına en geç 2 hafta içinde dönerken GreeLight Lazer Tedavisinde işlemler ayakta tamamlanır. Prostat tedavisi amacıyla kullanılan lazer yönteminde hastalar işlemin ardından 2-3 saat içinde yürüyerek evlerine geri dönebilirler. -Daha az yan etki, -Kısa zamanlı sonda kullanımı ve -Hızlı iyileşme özellikleriyle fark yaratan teknoloji sayesinde lazer ışınlarıyla kapanan kanalın idrar akışına izin verecek genişliğe ulaşması sağlanır.

Lazerle Yapılan Prostat Tedavisi Avantajları Nelerdir?

Ayakta ve lazer yardımıyla yapılan prostat tedavisi sonrasında hasta birkaç saat hastanede dinlenerek evine gidebilir. Operasyondan sonraki birkaç gün yoğun fiziksel aktiviteden kaçınılmak önerilse de 3. gün itibariyle günlük rutinlere devam edilebilir. İyi huylu prostat büyümesi olarak adlandırılan BPH için en ideal tedavi yöntemi olarak gösterilen uygulama sayesinde geleneksel operasyon işlemlerinin yan etkileri ortadan kaldırılmış olur. Semptomların ortadan kalkmasını sağlayan prostat tedavisi sayesinde idrar yollarında yaşanan sorunlar tarihe karışabilir. Yaşantısını değiştirmeden istedikleri hayata devam eden hastalar sonda kullanma zorunluluğundan kurtulacak ve günlük aktivitelerine rahat bir şekilde geri dönecektir. Prostat büyümesi tedavisi ile ilgili bilgi almak için web sitemizi ziyaret ediniz.

Güçlü ve Güvenli Prostat Tedavisi Seçeneği

GreenLight lazerle prostat tedavisi sonrasında idrar akış hızında beklenen değişiklik yaşanır. Sürekli doluluk hissinden kurtulan hastalar evden dışarı çıkmaya başlayabilir. Yeşil lazer uygulamalarıyla tamamlanan işlemler tamamen kansız olarak sürdürülür. Bu durum enfeksiyon riskini de ortadan kaldırır. 24 saatten daha az bir süreliğine sonda takan hastalar kısa süre içinde bu bağımlılıktan kurtulur. Uzun süreli prostat tedavisi olarak görülen sistem sayesinde tedavi öncesinde görülen sıkıntılar tekrar etmez. Gelişmiş teknolojik özelliklere sahip olan lazer yöntemiyle hastalar hasret kaldıkları normal yaşama kısa sürede adapte olabilir. Farklı bir sağlık sorunu olmayan hastalarda GreenLight lazerle prostat tedavisi ayakta uygulanır. Dünyada en çok uygulanan sistemler arasında yer alan lazer tedavisiyle güçlü ve güvenli sonuçlar elde edilir. Detaylı bilgi için http://www.prostattedavisi.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Anahtar Kelimeler: Prostat Tedavisi

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"