Siyaset

Prof. Yenidünya Beykoz’da hemşerileriyle buluştu

Prof. Yenidünya Beykoz’da hemşerileriyle buluştu
2015.02.23 00:00
| | |
4855

KASDER Beykoz şubesi üyesi olan Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Caner Yenidünya Kavacık Köşebaşı Restaurant’ da Kastamonulularla bir araya geldi.

KASDER Genel Başkanı Latif Çilingiroğu, KASDER Beykoz Şube başkanı Süleyman Çalık’ında katıldığı sohbette, Prof. Dr. Caner Yenidünyanın yakın dostları ve öğrencileri de vardı.

Aynı zamanda Ceza Hukuku Avukatı olan Prof. Dr. Caner Yenidünya, hemşerileriyle Beykoz’da bir araya geldiği akşam yemeğinde, çalışma hayatından bahsederken, gençlere yönelikte açıklamalarda bulundu.

Prof. Yenidünya gençlerle birlikte olmaktan mutlu olduğunu belirtirken KASDER Beykoz Gençlik Kolları’nı da çalışmalarından dolayı tebrik etti.

KASDER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, kendilerini davet eden Yenidünya’ya teşekkür ederken, KASDER Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu ile birlikte davete icadet eden diğer konuklara da şükranlarını bildirdi.

Anahtar Kelimeler: Beykoz, KAS-DER, Caner Yenidünya, Milletvekili, Aday, Adayı, Seçim 2015, Süleyman Çalık, Latif Çilingiroğlu, Toplantı

reklam
1 Yorum
koray kara23.02.2015 08:38:38

allah yolunuzu açık etsin sevgili hocam çıktığın bu aziz yolda size başarılar dilerim.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"