Pikaba bindiler Beykozlularla bayramlaştılar

  • 25.05.2020 07:11
  • Güncelleme: 25.05.2020 07:15
  • Okunma: 16305 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da her yıl coşkuyla kutlanan Ramazan bayramı, bu yıl ilk defa 81 ilin tamamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle buruk geçiyor.
Pikaba bindiler Beykozlularla bayramlaştılar

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, bu yıl Ramazan Bayramını evlerinde geçirmek zorunda kalan vatandaşlarla kapılarının önlerine giderek bayramlaştı.

Beykoz Merkez, Ortaçeşme, Tokatköy, Çamlıbahçe, Yalıköy, Soğuksu,  Çiğdem, Çubuklu , Paşabahçe, Görele,  Çavuşbaşı, Rüzgarlıbahçe, Yenimahelle ve Acarlar olmak üzere bir çok mahalleyi ziyaret eden Murat Aydın ve Hanefi Dilmaç, Göksu Evleri ve Çubuklu Vadi Evlerine de uğrayarak ilçe halkıyla selamlaştı.   

Vatandaşları sosyal mesafe kuralına uygun olarak araç üzerinden selamlayan Aydın ve Dilmaç ikilisi evlerinin bahçelerinde oynayan çocuklara şeker verdi.  

İlçe sakinleri balkon ve camlara çıkarak Başkan Murat Aydın’a coşkuyla karşılık verirken bazı vatandaşlar da kendisine bayram şekeri ikram etti.

65 Yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlar ise kendilerine müsaade edilen saatlerde dışarıya çıkarak temiz havanın tadını çıkardı.

İlçenin çeşitli noktalarında kurulan stantların tamamını ziyaret eden Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, sokağa çıkan Beykoz'un büyüklerine lokum ve kolonya ikram etti.

Katırcı, koronavirüsle mücadele kapsamında çalışmaların süratle devam edeceğini kaydetti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Ramazan Bayramı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz