Güncel

Petekaya’nın Beykoz’daki restoranı kullanılamaz halde

Petekaya’nın Beykoz’daki restoranı kullanılamaz halde
26.01.2018 16:56
| | |
13267

Video galeri

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın Beykoz Görele Mahallesi'nde bulunan restoranına dün gündüz saatlerinde araba girdi, aynı restoranda akşam da yangın çıktı.

Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, bir şok da gece saatlerinde yaşandı. Erkan Petekkaya'ya ait restoranda bu kez yangın çıktı. Petekkaya'nın ortağı Özkan Ulusoy, güvenlik kameralarına yansıyan olayla ilgili yaşananları anlattı.

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'ya ait Beykoz'da bulunan lüks et restoranında dün adeta kabus yaşandı. Öğle saatlerinde bir kadın sürücünün kullandığı otomobil kontrolden çıkarak restorana daldı. Yaralanma ve can kaybının yaşanmadığı kaza ucuz atlatılırken, olay güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntüde seyir halindeki otomobil, bir anda kontrolden çıkarak Petekkaya'ya ait restorana çarptığı görüldü.

TALİHSİZ GÜN

Aynı et restoranında gece ise yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin yoğun çabalarıyla söndürülen yangın, maddi zarara yol açtı.

Gündüz araba giren restoranı, gece alev alev yandı. Dün öğle saatlerinde ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın sahibi olduğu Beykoz'daki et restoranına araba girdi. Akıl almaz kazanın güvenlik kamerası görüntüleri 'Duymayan Kalmasın' programında yayınlandı. Olayda ölen yada yaralanan olmadı.

MEKÂN KULLANILMAZ HALE GELDİ

Aynı restoran gece saatlerinde ise alevlere teslim oldu. Tamamen küle dönen mekân, kullanılmaz hale geldi. Petekkaya'nın ortağı Özkan Ulusoy yaşananları canlı yayında anlattı:

"Biz karakoldaki  resmi beyanımızda 'sigortadan beklentimiz yok' dedik. Nedeni insanların yanlış anlama ihtimaliydi. Sabah araba girmesi akşam yangın çıkması insanların aklına yanlış düşünceler getirebilir. O sebeple, hakkımız olmasına rağmen sigortadan vazgeçtik. Ne kadarlık hasar olduğu konusunda net bir şey diyemem ama ben o mekânı çok kısa bir sürede yeniden yapabilirim." 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Erkan Petekkaya, Yangın, Beykoz, Görele Mahallesi, Özkan Ulusoy


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"