Spor

Pelin Karahan Kavacıkspor maçlarını kaçırmıyor

Pelin Karahan Kavacıkspor maçlarını kaçırmıyor
17.12.2018 15:30
| | |
8541

Ekranların sevilen yüzü Pelin Karahan (Güntay), eşi Bedri Güntay'ın yönetici olduğu Kavacıkspor maçlarında yerini alıyor.

Dizi Oyunculuğunun yanı sıra şu sıralar özel bir kanalda sunduğu yemek programı ile de geniş kitlelerce tanınan başarılı sanatçı Pelin Karahan (Güntay), Eşi Bedri Güntay’ın hem Yönetim Kurulu Üyeliğini hem de futbolcu olarak Takım Kaptanlığı vazifesini üstlendiği Kavacıkspor’un maçlarını kaçırmıyor.

İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grubunda lider durumda olan ve tüm gruplar düzeyinde namağlup 5 takımdan biri konumundaki Yeşil-Beyazlı ekip, Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında grubun zorlu ekiplerinden Dudulluspor ile önemli bir müsabakaya çıktı. iki kez öne geçen ardından rakibine yakalanan Beykoz Temsilcisi maçtan 3-2 galibiyetle ayrılmasını bilmişti.

Karşılaşmanın ardından Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadında müthiş bir sevinç yaşanırken, tribünlerden eşinin bulunduğu saha kenarına kadar inen Pelin Karahan Güntay, Kucağındaki ikinci çocukları Can Eyüp ile güzel bir görüntü verdi. Çiftin daha önce dünyaya gelen Ali Demir isimli bir çocukları daha var.

Pelin Karahan Kavacıkspor'un özellikle iç saha maçlarını kaçırmamaya özen gösteriyor. Maç sonraları ise galibiyet sevinçlerine coşku ile ortak oluyor.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Pelin Karahan Güntay, Bedri Güntay, Kavacıkspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"