Ekonomi

Paşalı Market Çavuşbaşı’nda açılıyor

Paşalı Market Çavuşbaşı’nda açılıyor
2014.09.04 00:00
| | |
9847

Beykoz’un en büyük marketler zinciri olan Paşalı Market Çavuşbaşı’nda yeni şubesini açıyor.

Paşalı Marketler zinciriyle Beykoz’da oldukça geniş bir kesim tarafından tanına Zeki PaşalıÇavuşbaşı’nda yeni şubesini açmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan Paşalı Çavuşbaşı Marketi için önemli ölçüde yatırım yapılıyor.

Müşterilerine kaliteli ve ucuz ürün sunmayı kendisine amaç edilen Paşalı, Çavuşbaşı’ndaki yeni marketinde ise günümüz teknolojine uygun bir satış tekniğiyle çalışacak.

Müşterilerini servislerle evine kadar taşıyacak olan Paşalı Marketleri'nin sahibi Zeki Paşalı,“ekonomistlerin 2012 yılının zor geçeceğini söylemelerine rağmen biz büyüme yolun gidiyoruz. Bu yaparken de yıllardır hizmet ettiğimiz Beykoz halkının bize duymuş oldukları güveni kendimize siper edinerek yolumuzda yürüyoruz.” şeklinde konuştu.

Kavacık, Gümüşsuyu, Beykoz Merkez gibi önemli bölgelerdeki marketlerine Çavuşbaşı şubesini de ekleyerek Beykoz’da marka olma yolunda büyük bir mesafe almış olacaklarını kaydeden Zeki Paşalı, çok şube açmayı çok para kazanmak olarak yorumlamanın doğru olmadığını kaydederek, amaçlarının 250 bin Beykoz halkının Paşalı Markete girmesini sağlamak olduğunu kaydetti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çavuşbaşı, Gümüşsuyu, Kavacık, Zeki Paşalı, Paşalı Market

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"