Paşalı Market Çavuşbaşı’nda açılıyor

  • 0
  • 15249
Paşalı Market Çavuşbaşı’nda açılıyor
Paşalı Market Çavuşbaşı’nda açılıyor

Beykoz’un en büyük marketler zinciri olan Paşalı Market Çavuşbaşı’nda yeni şubesini açıyor.

Paşalı Marketler zinciriyle Beykoz’da oldukça geniş bir kesim tarafından tanına Zeki PaşalıÇavuşbaşı’nda yeni şubesini açmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan Paşalı Çavuşbaşı Marketi için önemli ölçüde yatırım yapılıyor.

Müşterilerine kaliteli ve ucuz ürün sunmayı kendisine amaç edilen Paşalı, Çavuşbaşı’ndaki yeni marketinde ise günümüz teknolojine uygun bir satış tekniğiyle çalışacak.

Müşterilerini servislerle evine kadar taşıyacak olan Paşalı Marketleri'nin sahibi Zeki Paşalı,“ekonomistlerin 2012 yılının zor geçeceğini söylemelerine rağmen biz büyüme yolun gidiyoruz. Bu yaparken de yıllardır hizmet ettiğimiz Beykoz halkının bize duymuş oldukları güveni kendimize siper edinerek yolumuzda yürüyoruz.” şeklinde konuştu.

Kavacık, Gümüşsuyu, Beykoz Merkez gibi önemli bölgelerdeki marketlerine Çavuşbaşı şubesini de ekleyerek Beykoz’da marka olma yolunda büyük bir mesafe almış olacaklarını kaydeden Zeki Paşalı, çok şube açmayı çok para kazanmak olarak yorumlamanın doğru olmadığını kaydederek, amaçlarının 250 bin Beykoz halkının Paşalı Markete girmesini sağlamak olduğunu kaydetti.

Haber Merkezi

Beykoz'dan KİPTAŞ'a 140 milyon dolar
Önceki Beykoz'dan KİPTAŞ'a 140 milyon dolar
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz