Paşabahçespor Tunaspor maçına kilitlendi

  • 12.09.2018 09:29
  • Güncelleme: 12.09.2018 09:29
  • Okunma: 5207 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL Beykoz ilçe temsilcileri içinde sezonun ilk haftasını üzgün kapatan tek takım olan Paşabahçespor’da hüzün artık geride kaldı…
Paşabahçespor Tunaspor maçına kilitlendi

Yeşil-Kırmızılı ekibin Sportif Direktörü Uğur Sakaloğlu, maçta olabildiğince gol pozisyonu yakaladıklarına dikkatleri çekerken, “Futbolda maalesef böyle sürprizler zaman, zaman olabilmekte. Üzüldüğümüz tek konu iyi oynadığımız bir maçta son dakika golüne kurban gitmek oldu. Biz takımımıza güveniyoruz, futbolcu kardeşlerimiz de maç sonu bir hayli üzgün idi. Ancak yapacak bir şey yok, bu maç artık geride kaldı. Klasik bir ifade olacak ancak-Biz önümüze bundan sonraki maçımıza– bakacağız. ” diye konuştu.

İstanbul Süper Amatör Liginin en dişli rakiplerinin toplandığı 1.Grupta yer almalarının her maça üst düzey konsantre ile çıkmalarını da mecbur kıldığına dikkatleri çeken Sakaloğlu, "Ortaköyspor maçında bunu bizzat yaşadık, girilen gol pozisyonlarında son vuruş tercihlerinin kötü olması  bu konuda daha da hassas olunması gerektiğini göstermekte. Yakalanılan poizsyonlar atılsa idi bugün çok daha farklı şeyleri konuşuyor olacaktık. Biz futbolcularımıza büyük güven duyuyoruz, onların ne derece yeteneklere sahip olduğunu biliyoruz. Hafta sonunda evimizde ilk haftanın mağluplarından olan Bayrampaşa Ekibi Tunasor’u konuk edeceğiz. Taraftarlarımız önünde galibiyet sevinci yaşamak istiyoruz. Vedat Ateş Hocamız ve futbolcu kardeşlerimiz bu mutluluğu İnşallah bizlere yaşatacak” şeklinde konuştu.

Spor Servisi