Paşabahçespor transfere doymuyor!

  • 0
  • 8381
Paşabahçespor transfere doymuyor!
Paşabahçespor transfere doymuyor!

İstanbul Süper Amatör Ligi Yükselme Grubunda Beykoz İlçesini temsil edecek olan Paşabahçespor transferde duracak gibi görünmüyor.

Yeşil-Kırmızılı ekip son olarak bu sezon Beykoz 1908 A.Ş. takımında forvet hattında görev yapan yetenekli isim Semih Şahin ile anlaşma imzaladı

Paşabahçespor Başkan Vekili Adem Çalışkan yaptığı açıklamada yapılan son transferler ile Bölgesel Amatör Lige çıkmayı ne kadar fazla istediklerini gösterdiklerini söylerken, " Biz Paşabahçespor Yönetimi olarak alternatifi bol bir kadro oluşturduk. Gerçekten de yetenekli, tecrübeli her birini uzun süre araştırıp kara kıldığımız isimleri kadromuza dahil ettik. Bundan sonra ilk maçımızı oynayacağımız güne kadar bir adaptasyon süreci yaşanacak. Bu dönemi kısa sürede başarı ile tamamlayacağımız düşüncesindeyim. Takımımız şu anda Şile'de kampta bulunuyor. Biz futbolcu kardeşlerimize ve teknik kadromuza büyük güven duyuyoruz." diye konuştu.

Başkan Vekili Adem Çalışkan Yükselme Grubunda Beykoz'u temsil edecek tek takım olduklarının altını çizerken, "Bu takıma sadece Paşabahçespor'a gönül verenlerden değil tüm Beykozlulardan destek bekliyoruz. Gönül isterdi ki Süper Amatör Ligdeki tüm takımlarımız da Yükselme Grubuna kalabilse idi. Dolayısı ile Beykoz futbolunu Yükselme grubunda temsil etme gibi bir sorumluluğumuz da var. İlçemizde futbola olan ilgi belli, bunu İnşallah Paşabahçespor'un müsabakalarında da fazlası ile göreceğimiz, yaşayacağımız düşüncesindeyim" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz'un 'Dönüşümü Muhteşem Olacak'...
Önceki Beykoz'un 'Dönüşümü Muhteşem Olacak'...
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz