Son Dakika

Paşabahçespor liderliğini korudu

  • 0
  • 6533
Paşabahçespor liderliğini korudu
Paşabahçespor liderliğini korudu
Paşabahçespor liderliğini korudu
Paşabahçespor liderliğini korudu

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubu’nun Lideri Paşabahçespor, zorlu İstanbul Sinopspor müsabakasından aldığı tek puan ile liderliğini korumasını bildi.

Maçta 1-0 geriye düşen Beykoz temsilcisi Antrenörü Aşkın Karadeniz'in yaptığı yerinde müdahalelerin ardından eşitliği sağlayan golü bulmuştu.

Yeşil- Kırmızılı ekibin Genel Koordinatörü İskender Közen yaptığı açıklamada İstanbul Sinopspor ile oynadıkları maçın ilk yarıdaki karşılaşma gibi oldukça çekişmeli geçtiğini söylerken, "Tabii ki galip gelebilse idik hafta sonunda alınan sonuçlara göre önemli bir avantaj yakalayacaktık. Ben futbolcularımızı tebrik ediyorum, canla-başla oynadılar, maçtan hiç kopmadılar. Rakibimiz açısIndan bu karşılaşma çok önemli idi, zirve yarışından kopmamaları için mutlak surette galibiyet için çıkan bir ekip idi. İlk yarıdaki maçta evimizde 2-0 mağlup olmuş idik, o maçtaki tempolu-heyecanlı görüntü ikinci yarıdaki rövanş maçında fazlası ile vardı. Biz bu tek puanın diğer maçlar da dikkate alındığında bizi liderlikte tutması ile sevinç yaşadık. Umuyorum ki sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen takım biz olacağız." diye konuştu.

Paşabahçespor Antrenörü Aşkın Karadeniz ise maça ilişkin yaptığı görüş açıklamasında her iki takım açısından son derece önemli , hatta sezonun en kritik maçının oynandığını söylerken, "Öncelikle haftayı lider olarak kapatmanın bizim moral-motivasyonumuza pozitif katkısı olacağını söylemek isterim. Güzel bir maçtı, umuyorum ki Paşabahçe'den maçımızı izlemeye gelenler ve ev sahibi takım taraftarları maçtaki heyecanı fazlası ile yaşamış olsun. Biz yediğimiz penaltı golünün ardından hep golü kovaladık, nitekim bitime 8 dakika gelen gol ile bunu da başardık. Maçın uzatma anlarında yakaladığımız net pozisyonu gol ile sonuçlandırabilse idi çok daha güzel olacaktı. Şimdi bu maçı geride bırakıp hafta sonundaki maçımıza odaklanmak istiyoruz. Süper Amatör Liginin en heyecanlı, en çekişmeli bir grubunda yer alıyoruz. İnşallah şampiyonluk ipini göğüsleyen taraf biz olacağız" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

AK Parti Beykoz’da yeni yol haritası
Önceki AK Parti Beykoz’da yeni yol haritası
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz