Paşabahçespor kendinden emin

  • 0
  • 7098
Paşabahçespor kendinden emin
Paşabahçespor kendinden emin

İstanbul Süper Amatör Liglerinin en çekişmeli grubu olarak gösterilen 4. Grupta her hafta dengeler değişmeye devam ediyor.

Bu grupta şampiyonlukta iddialı ekiplerin başında gelen Paşabahçespor, geçen hafta sonunda evinde Dudulluspor karşısında aldığı beraberlik ile alttan gelen rakiplerinden Gazi Mahallesi ile puanını eşitleyerek 36’ya yükseltti.

Yeşil-Kırmızılı ekibin Genç Başkanı Coşkun Okur, evlerinde bıraktıkları iki puana üzüldüklerini söylerken, "Her zaman ifade ettiğim gibi bu grupta her an dengeler değişebilmekte. Kalan 5 haftada kendimizin alacağı skorların yanında diğer takımlarında maç sonuçları yarışa etki edecek. Bizim açımızdan şu anda en kritik karşılaşma ikinci sıradaki Gazi Mahallesi ile oynayacağımız maç olacak. Ancak takipçilerimizin bir birleri ile oynayacakları maçlarda zirve yarışında belirleyici olacak. Biz Paşabahçespor olarak kendimizden eminiz, iyi bir kadroya sahibiz. Yükselme Grubuna kalabilmek için bundan sonraki her müsabakamızdan en az hata ile ayrılmak zorundayız. Yarın ( Cumartesi ) Sanayi Mahallesi ile deplasmanda yapacağımız müsabakadan galibiyet ile dönüp liderliğimiz devam ettirmek istiyoruz." diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’un özelleri amatörler evinde…
Önceki Beykoz’un özelleri amatörler evinde…
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz