Paşabahçespor iki eski oyuncusunu tekrar aldı

  • 20.07.2019 17:18
  • Güncelleme: 20.07.2019 17:19
  • Okunma: 4679 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un İstanbul SAL temsilcilerinden olan Paşabahçespor sessizliğine son verirken anlaşma haberleri üst üste geldi.
Paşabahçespor iki eski oyuncusunu tekrar aldı

Yeşil Kırmızılı ekip kendi bünyesinde yetişen ve değişik kulüplerde de görev yapan Osman Kayagil ve Oğuzhan Civelek ile anlaşmaya vardı.

Osman Kayagil’in tercihi eski takımı oldu

Paşabahçespor altyapısından yetişen Osman Kayagil 3.kez Yeşil-Kırmızılı ekip ile anlaşmaya vardı. Paşabahçespor altyapısından yetişen yetenekli isimlerden olan Osman Cihan Kayagil, 2012 Yılında Beşiktaş Kulübüne transfer olduktan sonra Siyah-Beyazlı ekipte U16, U17, U19 ve U21 Takımlarında forma giydikten sonra Bursa Zaferspor ve ardından  Beylerbeyispor takımlarında forma giydikten sonra Paşabahçespor’a dönüş yapmıştı.

Osman Kayagil Beşiktaş U19 Takımı ile Avrupa Gençler Ligi kapsamında 4 kez uluslar arası şampiyona tecrübesi yaşamış bir isim ve orta sahada 10 numaralı pozisyonda görev yapmakta. Birçok takımın listesinde olan bir futbolcu olan Osman Kayagil yetiştiği kulübe dönmekten mutlu olduğunu ifade etti.

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur ise Kayagil ile anlaştıkları için mutlu olduklarını ifade ederken, ” Kendisi bu sezon kadroda kilit bir rol üstlenecek ” diye konuştu.

Oğuzhan Civelek Paşabahçe’ye döndü

Beykoz Temsilcisinde ikinci anlaşma haberi yetenekli oyuncu Oğuzhan Civelek ile geldi. Savunma hattının güçlü isimlerinde olan ve her sene transfer döneminde adından sıklıkla söz ettiren Civelek, geçen sezonki Çekmeköy Belediye Alemdağspor macerasının ardından kulübüne geri döndü.

İstanbul Amatör Karması ve Amatör Milli Karmasında da yer alan başarılı oyuncu Kulüp Merkezinde yapılan görüşmenin ardından yönetim ile bir kez daha el sıkıştı. " Paşabahçespor benm ilk futbola başladığım kulüp ve bendeki yeri çok farklı. Bu sezon da görev emri çıkınca tereddtsüz kabul ettim. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Başarılı, kazasız belasız sakatlıkların olmayacağı bir sezon geçirmek en büyük dileğim " diye konuştu.

Oğuzhan Civelek kimdir?

Futbola 2010 yılında Paşabahçespor’da başlayan 25 yaşındaki defans oyuncusu daha sonra İstanbul Mesudiyespor, 1461 Karadenizspor, Paşabahçespor ve Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor formalarını giydi.

Spor Servisi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz