Kültür

Paşabahçespor için Şıp Sevdi sahnede

Paşabahçespor için Şıp Sevdi sahnede
2014.07.27 00:00
| | |
5766

“Şıp Sevdi” adlı tiyatro oyunu Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi Feridun Karakaya Sahnesi’nde bu kez Paşabahçespor yararına sahnelenecek.

İlçemizi Amatör Ligler’de temsil eden Spor Kulüplerimizin maddi açıdan ne derece sıkıntı yaşadıklarını sıklıkla gündeme getirdik.

Hele ki son birkaç senedir uygulanmakta olan ver 5-6 yaş gruplarını içeren U maçlarının başlaması ile sıkıntılar daha da perçinleşti. Kulüplerimin maddi sıkıntılarından kurtulabilmek için çeşitli etkinliklere imza atmakta idi. Kimisi bir Kulüp Gecesi düzenlerken, kimisi atkı, şapka, arma, polar satışlarına yönelmiş idi. Fakat bu etkinlikler içinde en anlamlısı Paşabahçespor’dan geldi.

Enis Fosforoğlu Tiyatrosu'nun Sahnelemekte olduğu “Şıp Sevdi” adlı Tiyatro oyunu bu kez Paşabahçespor yararına sahnelenecek. 24 Ocak 2012 tarihinde saat 20.00’de Beykoz Belediyesi Ahmet Mithat Efendi Sahnesi’nde başlayacak oyun ile ilgili bir duyuru yapan Paşabahçespor oyunun biletlerini ise 50 Lira olarak açıkladı.

PAŞABAHÇESPOR’DAN ÖRNEK BİR PROJE!

Bu güzel etkinliği Paşabahçespor Takımı Antrenörü ve aynı zamanda Eğitimci bir kimliği de olan Uğur Sakaloğlu organize etmekte. Bu oyundan sağlanacak gelirle Kulübün acil ihtiyaçları ve ödemeleri yapılacak. Paşabahçe Spor Kulübü böylesine güzel bir etkinliğe imza atmakla katılım sağlayacakları hem keyifli bir oyun ile buluşturma imkânını hem de sorunlardan biraz olsa da arınma amacı sağlamış olacak.

Kulübümüze katkı amaçlı olarak Teknik Direktörümüz Uğur Sakaloğlu'nun organize ettiği Enis Fosforoğlu ve ekibinin oynadığı “Şıp Sevdi” adlı tiyatro oyununu gösterime sunulacaktır. 24.01.2012 Salı günü saat 20:00 Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde (Anadolu Hisarı Migros yanı) gösterime sunulacak oyununda bilet fiyatları 50 tl olarak belirlenmiştir. Sizlerden ricam bu biletlere gereken ilgi ve alakayı göstermeniz olacaktır. Bu tiyatro oyunundan gelecek katkılar ile kulübümüz futbolcularına ödeme ve kulübümüzün ihtiyacı olduğu yerlere harcama yapılacaktır. Lütfen gerekli duyarlılığı göstermenizi rica ediyorum. Biletleri kulüpten veya benden temin edebilirsiniz. Şimdiden ilgi ve alakanıza sonsuz teşekkür ederim… Tiyatro oyunu için biletler ve Paşabahçespor Kulübü Merkezi'nden Antrenör Uğur Sakaoğlu ve  Paşabahçespor Blog Yönetmeni Emre Cat (0532.612.53.40)’dan temin edilebilir.

Geniş bir kadronun sahnelediği "Şıp Sevdi "yi kaçırmak istemiyorsanız tiyatronun duayenlerinden Enis Fosforoğlu'nu sahnede izleyin..

Adres: Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi Feridun Karakaya Sahnesi, Anadoluhisarı, Beykoz Atatürk Caddesi No: 2 Anadolu Hisarı Migros Yanı Beykoz, İstanbul
Telefon: (0216 465 88 21)

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi, Beykoz, Paşabahçe

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"