Spor

Paşabahçespor’dan inanılmaz geri dönüş: 4-3

Paşabahçespor’dan inanılmaz geri dönüş: 4-3
29.01.2017 19:08
| | |
4873

Beykoz’un güçlü ekiplerinden Paşabahçespor sahasında grubu ikinci sırada tamamlayarak Play off grubuna kalmayı başaran Kuştepespor'u ağırladı...

İstanbul Süper Amatör Lig 3. grup 18. ve son hafta mücadelesinde şampiyon olarak Play off grubuna kalan Paşabahçespor sahasında grubu ikinci sırada tamamlayarak Play off grubuna kalmayı başaran Kuştepespor'u ağırladı.

İlk 20 dakikada 3-0 geriye düşen Paşabahçespor Oğuzhan Çiçek,Murat Candan (2) ve Fırat Çakar'ın golleriyle inanılmaz bir geri dönüş yaparak rakibini 4-3 yendi ve en yakın rakibine 8 puan fark atarak  normal sezonu noktaladı.

Play off grubunda 1. grup şampiyonu Davutpaşaspor, 2. grup şampiyonu Küçükköyspor, 4. grup şampiyonu Güngören Belediyespor, 5. grup şampiyonu Kocasinanspor 6. grup 2.si Şile Yıldızspor, 7. grup 2.’si Kurtköyspor,8. grup 2.si Feriköyspor, 9. grup 2.si Hasköy ya da Karabekirspor ve 10. grup 2.si Alibeyköyspor takımlarıyla A grubunda Bölgesel Amatör Lige yükselme mücadelesi verecek Paşabahçespor'un kurası hafta içi belli olacak.

Play off maçları tarafsız sahada ve tek devreli lig usulüne göre toplam 9 hafta oynanacak.
İki grupta toplam 3 takımın garanti olarak BAL ligine çıkacağı statüye göre kesin olarak kaç takımın BAL ligine çıkacağı BAL ligindeki İstanbul takımlarının alacağı dereceye göre belli olacak.

Play off maçları 15 gün sonra başlayacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçespor, Playy Off

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"