Paşabahçespor’da yüzler gülüyor: 4 - 2

  • 2014.11.18 00:00
  • Güncelleme: 07.03.2015 15:55
  • Okunma: 8262 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un en heyecanlı müsabakalarından birine ev sahipliği yapan Paşabahçespor 2-0 geriye düştüğü karşılaşmada Selimpaşaspor'u 4-2 yendi.
Paşabahçespor’da yüzler gülüyor: 4 - 2

Müsabaka ile ilgili açıklamalarda bulunan Paşabahçespor Antrenörü Fahrettin Eldek, izleyiciler açısından futbola doydukları bir maça imza atıldığını söylerken, "Daha önce de ifade ettiğim gibi çok enteresan bir grupta yer alıyoruz. Kimin kimi yeneceği o anki, o günkü performanslarına bağlı. Pazar günü Selimpaşaspor ile yapılan maçta bunu en sıcak örneğini yaşadık. İlk yarıda yakaladığımız fırsatları değerlendiremedik. Umudumuzu ikinci yarıya bıraktığımız anda bu devrenin hemen başında yediğimiz gol ile 1-0 mağlup duruma düştük. Ardından orta sahadan atağa çıkarken kaptırdığımız top ile gelen şok bir gol yaşayınca maça tamamen konsantre olmaya başladık." diye konuştu.

Eldek şöyle devam etti: "2-0'dan sonra oyuncu değişikliklerine gidip maça müdahale ettik. Celal ve Emrah'ın yerine Batuhan ve Onur Kerman'ı oyuna dahil ettik. Bu andan sonra yaptığımız ataklarda ciddi pozisyonlara girdik. Sonuçta attığımız gol ile hak ettiğimiz bir galibiyete imza atıldı, futbolcularımı kutlamak istiyorum. Bu galibiyet gruptaki diğer sonuçlara da bakıldığında son derece anlamlı oldu. Bundan sonra her maçımız yaşadığımız son maçtaki gibi tam anlamı ile bir final niteliğinde geçecek."

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur ise Selimpaşa maçında adeta 4 mevsimi aynı gün yaşadıklarını söylerken, " Üst üste yenen 2 golün ardından geride sayılı, stresli dakikalar olacakken galip gelmek son derece  güzel. Teknik Kadromuz ve futbolcularımı kutluyorum. Bu galibiyet ile ikinci sıraya yerleştik. İnşallah yerimizi muhafaza ederek ilk iki takımın katılacağı Play-Off maçlarına kalacağız." dedi.

PAŞABAHÇESPOR YÖNETİMİNDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Öte yandan Paşabahçespor'da Coşkun Okur Başkanlığındaki Yeni Yönetim Kurulu Görev dağılımı yaptı. Buna göre,

Başkan Yardımcıları: Adem Çalışkan, Mehmet Necmi İlci

Genel Sekreter: Ünal Kuyucu

Muhasip Sayman: Yalçın Öniş

Genel Kaptan: Harun Kır

Federasyon Temsilcisi: Bülent Öztürk,

Tesisler Amiri: Osman Kazım Önerbay

Futbol Altyapı Sorumlusu: Osman Kazım Önerbay

Teknik Üye: Fikret Karakuş

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz