Spor

Paşabahçe’de Vedat Ateş ve Zafer Keleş dönemi

Paşabahçe’de Vedat Ateş ve Zafer Keleş dönemi
11.06.2018 18:46
| | |
6431

İstanbul SAL Beykoz Temsilcilerinden Paşabahçespor’da yeni dönemin mimarları Vedat Ateş ve Zafer Keleş olacak.

2018-2019 Sezonunda Paşabahçe Spor Kulübü A Takımı çalıştıracak Teknik Kadro belli oldu.  Paşabahçespor Kulüp binasında gerçekleşen imza töreninin ardından, Vedat Ateş ve Yardımcı Antrenör Zafer Keleş resmen göreve başladı.

Yeşil-Kırmızılı ekibin sportif direktörü Uğur Sakaloğlu’nun katıldığı imza töreni sonrasında her iki antrenörde kolları sıvadı ve transfer listelerinde olan isimler ile görüşmeler başladı.

“Anlaşma yaptığımız isimleri kamuoyuna duyuracağız”

Paşabahçespor Sportif Direktörü Uğur Sakaloğlu yaptığı açıklamada, “Paşabahçe Spor Kulübü’nde 2018-19 Sezonu için yapılan Yönetim Kurulu toplantısının ardından şahsıma sportif direktörlük görevi verildi. Daha sonra gerçekleştirdiğimiz görüşmelerin ardından Beykoz’dan yetişen değerli antrenörlerimizden Vedat Ateş hocamız ile anlaşma sağladık. Kendisine Altyapı Takımlar Antrenörü olarak vazife yapan yine Zafer Keleş Yardımcı olacak. Her iki taraf için de hayırlı olsun diyorum. Elimizde geniş bir transfer listesi var, bazı isimler ile ilk görüşmelerimiz de yaptık. Anlaşma sağladığımız isimleri kamuoyuna duyuracağız ” diye konuştu.

“Anlaşma hayırlı uğurlu olsun”

Paşabahçespor Takımında 2018-19 Sezonunda takımı çalıştıracak olan Vedat Ateş ise yapmış olduğu ilk açıklamada, “Paşabahçespor’u yakından takip eden biriyim. Kulüp Başkanımız Coşkun Okur ve Sportif Direktörümüz Uğur Sakaloğlu ile geçtiğimiz günlerde yaptığımız görüşmenin ardından karşılıklı olarak şartlarımızı, beklentilerimizi ve hedeflerimizi ortaya koyduk. Bugün itibarı ile de anlaşmayı resmi hale getirmiş olduk. Ben bu anlaşmanın her iki taraf açısından hayırlı, uğurlu olması ve iyi neticeler vermesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçespor, Vedat Ateş, Zafer Keleş

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"