Spor

Paşabahçespor'da transfer patlaması

2015.01.27 00:00
| | |
7085

İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grubu'nda Yükselme Grubuna kalmayı başaran iki takımdan biri olan Paşabahçespor'da transfer bombaları peş peşe patlamaya başladı.

Yeşil-Kırmızılı ekibin Genel Koordinatörü İskender Közen yaptığı açıklamada iki yeni transferin isimlerini açıklarken hayırlı-uğurlu olmasını diledi.

"Transfer listemizde daha önceden belirlediğimiz, takip ettiğimiz isimler ile Yükselme Grubuna kalmayı garantiledikten sonra yaptığımız ilk görüşmeler sonunda Çıksalınspor'dan daha önce de Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Kaptanlık görevi de yapan Orta Saha oyuncusu Can Kart ve İstanbul Sinopspor takımından sağ ve sol önde oynayabilme özelliğine sahip Tolga ile anlaşmaya vardık.

Öte yandan Listemizde olan isimler ile temaslarımız devam etmekte. Bunlardan bazılarını ile prensipte anlaştık, ancak takımlarının ligi tamamlaması bekleniyor." diye konuşan Közen, Paşabahçespor olarak hedeflerinin bu sezon Bölgesel Amatör Lige çıkmak olduğunu söylerken transferleri de bu amaç doğrultusunda büyük hedef doğrultusunda gerçekleştirdiklerini sözlerine ekledi.

Beykoz temsilcisinin önümüzdeki günlerde 2-3 futbolcu ile daha anlaşma imzalaması bekleniyor.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Paşabahçespor, İskender Kozen, Transfer, Paşabhçe Spor Kulübü, İskender Kozen

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"