Paşabahçespor’da Şile kampı bitti

  • 0
  • 17829
Paşabahçespor’da Şile kampı bitti
Paşabahçespor’da Şile kampı bitti
Paşabahçespor’da Şile kampı bitti
Paşabahçespor’da Şile kampı bitti
Paşabahçespor’da Şile kampı bitti
Paşabahçespor’da Şile kampı bitti
Paşabahçespor’da Şile kampı bitti
Paşabahçespor’da Şile kampı bitti
Paşabahçespor’da Şile kampı bitti

Geçtiğimiz Çarşamba gününden beri Şile Grand Otel'de kampta olan İstanbul Süper Amatör Lig Yükselme Grubunun Beykoz temsilcisi Paşabahçespor'da kamp sona erdi.

Yeşil-Kırmızılı ekip Takım Antrenörü Aşkın Karadeniz, Kaleci Antrenörü Faik Tunçel ve 22 futbolcudan oluşan kampında 9 yeni transferinin eski futbolcular ile kaynaşma sürecini yaşamıştı.

Bugün kura çekiminin gerçekleşeceği İstanbul Süper Amatör Ligi Yükselme Grubunda Beykoz İlçesini temsil edecek olan Paşabahçespor'da heyecan büyük. Takım Antrenörü Aşkın Karadeniz Şile Kampında aralarına yeni katılan isimleri ile eski futbolcuların kaynaşmasının hedeflendiğini söylerken, " Önümüzdeki hafta sonunda ilk maçımıza çıkacağız. Bu maç öncesinde Çarşamba günü Anadolu Üsküdar 1908 Takımı ile bir hazırlık karşılaşması yapacağız" diye konuştu.

KAPTAN GOGO’DAN MESAJ VAR!

Yıllardır Paşabahçespor forması giydi takımının Süper Amatör Lig Yükselme Grubuna kalabilmesini bekledi durdu...şansızlıklar, gol averajları derken bu başarılamayınca Tuzlaspor, Çengelköyspor gibi takımlar ile Yükselme Grubu heyecanı yaşadı. Artık Paşabahçespor ile de Yükselme Grubunda sahne alacak e de heyecanlı mı heycanlı...takımın moral deposu, motivasyon üstadı Kaptan Gökhan Suülker, namı diğer Gogo Dost Beykoz’un Şile Kampı ziyaretinde özellikle Paşabahçespor Camiasına mesaj iletti, "Bizleri maçlarımızda yalnız bırakmayın!" Aralarına yeni dahil olan futbolcu arkadaşları ile çabucak kaynaştıklarını söyleyen Kaptan Gogo, önümüzdeki hafta sonu başlayacak maçlara hazır olduklarını söyledi.

İstanbul Süper Amatör Liginde Beykoz İlçesini temsil etmeye hak kazanan Paşabahçespor'da forvet hattının iki yetenekli isminden mesaj var ! Bu sezon takımı adına 9 gol kaydeden Onur Kerman ile 6 gole imzasını atan Ekim Can Şile Kampında Dost Beykoz’a yaptıkları açıklamada Yükselme Grubu müsabakalarında da gollerine kaldıkları yerden devam edeceklerinin mesajını verdiler. Yılların golcüsü Onur Atilla ile birlikte forvet hattını diğer ikilisi ilk maçı sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.

BAŞKAN OKUR DOST BEYKOZ’UN  ZİYARETİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur'dan takımının kamp yaptığı Şile Grand Otel'e sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren misafirlerine teşekkür var. Beykoz Kulüpler Birliği Eski Başkanlarından ve İASKF Gn.Skr.Yrd. Asım Özdemir ve Dost Beykoz Gazetesi Spor Yazarı, A.Hisarı İdmanyurduspor Yönetim Kurulu Üyelerinden Mustafa Babuz, Çiğdemspor Kulübünde 6 yıl başkanlık yapan Necati Kakıcı Dost Beykoz Gazetesi Spor Müdürü Talip Ercan'ın gerçekleştirdiği ziyaretten son derece memnun kalan Başkan Okur, "İnşallah bu sezon hedefimiz olan Bölgesel Amatör Lige çıkacağız. Tüm Beykozlulardan bizlere destek olmasını bekliyoruz. İyi bir kadromuz var, kendimize güveniyoruz. Yarın gerçekleşecek kura çekimi ile maç programımız da belli olacak. İlk haftalarda alacağımız galibiyetler son derece önemli olacak. Her maçımız bir final maçı havasında geçecek, bunun farkındayız" diye konuştu.

Spor Servisi

Öznur Ocaklı'nın katili yakalandı
Önceki Öznur Ocaklı'nın katili yakalandı
Beykoz Cam Festivali’nden renkli görüntüler
Sonraki Beykoz Cam Festivali’nden renkli görüntüler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz