Paşabahçespor'da neşeli günler

  • 2015.01.07 00:00
  • Güncelleme: 12.03.2015 13:12
  • Okunma: 6419 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Liglerinde, grup maçlarının tamamlanmasına haftalar kala şampiyonluğa yönelik müthiş mücadele dikkatlerden kaçmıyor.
Paşabahçespor'da neşeli günler

Beykoz İlçesi takımları arasında bir üst lig için en iddialı kulüp olan Paşabahçespor'da antrenmanlar neşeli geçiyor. Yeşil-Kırmızılı ekibin Teknik Sorumlusu Aşkın Karadeniz verdiği mesajlar ile hem kendisinin hem de futbolcularının tamamen şampiyonluğa kilitlendiklerini iletmekte.

Boğaziçi temsilcisinin Antrenörü Aşkın Karadeniz, "Azim ve inançla çalışmalara devam ediyoruz, artık merdiven basamaklarını inmeye başladık.

Biz kendi işimize bakıyoruz rakiplerimizin maçlarından çıkacak sonuçlara değil. Kalan tüm maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Bu takım kar kış sıcak demeden gerçek manada çalışıyor o yüzden ben oyuncularımın hakkı olan şampiyonluğu hak ettiklerine gönülden inanıyorum birbirinden değerli kaliteli ve kişilikli oyuncularım var." diye konuştu.

Karadeniz Hoca açıklamalarının devamında, "Tüm oyuncular artık her şeyin farkındalar şampiyonluk için Play Off’a kalmak için son 4 maçımız kaldı.

Bu maçlarımızı kazanıp grubu lider olarak tamamlamak istiyoruz takımın tecrübeli abileri ile kardeşleri tam bir uyum içindeler. Sakat oyuncularımız da yavaş yavaş aramıza katılmaya başladılar, bu da bizi fazlası ile mutlu etmekte. Tüm takım tek yürek olmuş sezon basından beri verilen emeğin karşılığını alabilmek için yani Süper Amatör 4 grubu lider bitirmek için var güçleriyle çalışıyorlar. Şu anda bir Kolej takımı havasında sadece oynayacağımız haftanın maçını düşünerek çalışıyoruz " dedi.

Takımda tecrübeli birçok ismin olmasının kendi işini de kolaylaştırdığını sözlerine ekleyen Aşkın Karadeniz, "Takımın tecrübeli abileri, takım kaptanı inanılmaz istek ve azimle bu takımı Play Off'a taşımak için her şeyi yapıyorlar o yüzden ben takımın Antrenörü olarak çok rahatım bu işin farkında olan, taşın altına elini sokan gerektiğinde tekmeye kafa sokan sahada karakterlerini kişiliklerini ortaya koyan maçın son anına kadar mücadeleyi bırakmayan skor ne olursa olsun oyun disiplininden kopmayan galibiyet için şartlanmış oyuncularla çalıştığım için çok mutluyum Allah İnşallah bizi muvaffak eder ve ligi istediğimiz arzuladığımız yerde bitiririz" şeklinde konuşarak açıklamalarına noktayı koydu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz