Spor

Paşabahçespor’da Kartaltepespor alarmı

Paşabahçespor’da Kartaltepespor alarmı
28.11.2017 19:27
| | |
3055

İstanbul SAL’deki grubunda orta sıralarda yer bulan Paşabahçe’de, lider Ataşehir Çamoluk yenilgisinin ardından gözler hafta sonundaki iç saha maçına döndü.

Beykoz’un köklü kulüplerinden olan yeşil kırmızılı ekip, hafta sonu evinde Kartaltepespor’u konuk edecek. Bu maç öncesinde Paşabahçespor 18 puanla 5. sırada yer alırken, Kartaltepespor ise bir basamak altta 16 puanla 6. sırada yer alıyor.

Çaylı: “Sınırlı bir kadromuz var”

Paşabahçespor Antrenörü Aydın Çaylı, Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada  “sınırlı bir kadromuz var, sezon başında yola çıktığımız, ilk maçlarda oynayan bazı arkadaşlarımız değişik takımlara geçiş yaptılar. Öte yandan Türkiye Amatör Karmasında da yer alan başarılı futbolcumuz Oğuzhan Civelek’in de vatani görevi için aramızdan ayrılmak zorunda kalması ile savunma anlamında birtakım sıkıntılar da yaşamaya başladık. Elimizdeki her bir futbolcu bizim için değerli, hemen hepsine maçlarda süre vermeye gayret ediyorum. Güçlü ve alternatifi bol isimlerden kurulu kadrolar karşısında Paşabahçe Semtini en iyi şekilde temsil etme düşüncesindeyiz” şeklinde konuştu.

“Orta sıralarda bir kadro görüntüsü çiziyoruz”

Paşabahçespor Genel Kaptanı Rıza Bilgi ise bu sezon orta sıralarda yer alan bir takım görüntüsü çizdiklerini söylerken, “Şu anda mütevazı bir kadro ile ligde camiamızı en iyi şekilde temsil etme gayretindeyiz. Toplayabildiğimiz kadar puan toplamak istiyoruz. Hafta sonundaki Kartaltepespor maçı bizim sıralamadaki yerimiz için önem arz etmekte. Alacağımız galibiyet ile alt basamaktaki rakiplerimiz ile arayı açmak düşüncesindeyiz” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçespor, Kartaltepespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"