Paşabahçespor’da iyiden iyiye tempo artıyor

  • 24.08.2018 17:56
  • Güncelleme: 24.08.2018 17:57
  • Okunma: 5873 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’u İstanbul SAL’de temsil edecek olan Paşabahçespor, yeni sezon çalışmalarında Bayram sonrası tempoyu iyiden, iyiye arttırmayı planlıyor.
Paşabahçespor’da iyiden iyiye tempo artıyor

Yeşil-Kırmızılı ekip verilen aranın ardından Bayramın son günü yani bugün antrenmanlarına kaldığı yerden başladı.

Paşabahçe Stadında Sabah çıkılan antrenman ile sezon öncesi çalışmalarında bir başka aşamaya geçilmiş durumda. Beykoz Ekibinde kadrodaki oyuncular bir birlerini oyun anlayışlarını da yavaş, yavaş ezberlemeye başlamış durumda. Teknik Sorumlu Vedat Ateşnezaretinde zorlu bir grupta mücadele edecek olan Beykoz temsilcisi güçlü rakiplerini kesinlikle dert etmiyor.

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur, yeni sezonun çok farklı bir heyecana sahne olacağını söylerken, “Biz bu güne kadar rakiplerimize göre hareket eden bir takım olmadık. Dolayısı ile halen daha grubumuz ile ilgili bizim açımızdan olumsuz görüş açıklayanların bu düşüncelerine gülüp geçiyoruz. Vedat Ateş Hocamız ve sporcu kardeşlerimize olan güvenimizden hiçbir şey kaybetmedik. Paşabahçespor İstanbul Amatör Liglerinin Lokomatifi takımlarından biri olmaya devam edecek. Ben bu büyük camianın mensuplarına mesajımı iletmek istiyorum. Yalnız maçlara gelmek ile kalmasın bu sevgi, futbolcu kardeşlerimize gelip antrenmanlarda da destek olsunlar, moral versinler.” diye konuştu.

Spor Servisi