Paşabahçespor’da iki istifa birden

  • 0
  • 8192
Paşabahçespor’da iki istifa birden

Paşabahçe Spor Kulübü Kongresi’nde yeni yönetim belirlenmişti. O kongrede birde skandal yaşanarak, vefasızlığın en somut örneği sergilenmişti.

Kongre esnasında kulübün Onursal Başkanlığı için Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek isminin bir öneri halinde sunulmasın ardından yapılan ilk oylamada önerinin kabul edilmesi, ardından bazı kongre üyelerinin buna itiraz edip yeniden aynı önergenin oylamasını talep etmeleri sonucunda bu kez de önerinin reddedilmesi tartışmalara neden olmuştu.

Bu durumun ortaya koyduğu belirsizlik sonucunda öneri geri çekilip kongre gündeminden düşürülmüştü. Bu konu Beykoz’da ki spor camiasında konuşulmuş ve bazı yönetim kurulu üyelerinde de rahatsızlığa neden olmuştu.

İki istifa birden

Bu gelişmeler üzerine, Yaşar Kesici ve Osman Kazım Önerbay, Coşkun Okur Başkanlığında ki yeni yönetimden istifa ettiklerini açıkladılar.

Her iki isim de istifa dilekçelerinde, “Gördüğümüz lüzum üzerine…” ibarelerini kullanırken, istifaların Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in kongrede konu ediliş biçimine tepki niteliği taşıdığı yorumları yapıldı.

Beykoz’un en köklü kulüpleri arasında yer alan ve altyapısı ile yıllardır Türk futboluna yıldızlar kazandıran yeşil kırmızılı camianın kongresinde yaşanan ve ilçe spor kamuoyunda ciddi tepki alan bu olayın ardından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in, adının bu şekilde konuşulmasından rahatsızlık duyduğu ve bunu da yakın çevresinde dile getirdiği kaydedildi.

Heyecan ortadan kalktı

Paşabahçespor’un son yapılan kongre ile sağlıklı bir yapıya kavuştuğu yorumları yapılırken, kulübün eski futbolcusu olan ve yöneticilik tecrübesi ile adından söz ettiren Coşkun Okur’un Başkanlığa gelmesi ile umutlar artmıştı. Kongrenin ardından tesislerde son derece olumlu bir hava eserken, özellikle camianın eski futbolcuları takım arkadaşları Okur’un başkanlığa seçilmesine büyük destek vermişti.

Spor Servisi

Paşabahçeliler İzmir’den 2. döndü
Önceki Paşabahçeliler İzmir’den 2. döndü
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz