Paşabahçespor’da heyecan fırtınası yeniden başlıyor

  • 0
  • 2149
Paşabahçespor’da heyecan fırtınası yeniden başlıyor
Paşabahçespor’da heyecan fırtınası yeniden başlıyor

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda sezona 2 galibiyetle başlayan ve geride kalan hafta sonunu maç yapmadan Bay olarak geçen Paşabahçespor'da heyecan fırtınası yeniden başlıyor.

Yeşil-Kırmızılı Ekipte Futbol Şube Sorumlusu Neşet Aksu yaptığı açıklamada, "hafta sonunda  Bay olmamız nedeni ile bu kez de rakiplerimizin maçlarına dikkat kesildik. Hafta sonunda her ne kadar son sırada yer alan İstanbul Bulancakspor ile karşı karşıya gelecekse de işimizi sıkı tutmamız gerektiğini biliyoruz" diye konuştu.

Yaşadığımız 15 günlük süreci iyi değerlendirdik

Paşabahçe Teknik Sorumlusu Gökhan Baladin ise yaşadıkları 15 günlük süreci iyi değerlendirdiklerine inandığını hatırlatırken, "bu süre zarfında ilk 2 haftalık periyottan galip ayrılsak da noksan gördüğümüz şeyleri ortadan kaldırmaya çalıştık. Takımımız daha diri, daha enerjik hali ile İstanbul Bulancakspor karşılaşmasına çıkacak. Ben her zaman rakiplerimize saygı duyulmasını söyleyen biriyim, nitekim İstanbul Bulancakspor'un son sırada yer alması konsantre kaybı kesinlikle yaşatmayacaktır. Evimize 3 puanla dönüp yarışa kaldığımız yerden devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

İstanbul Bulancakspor - Paşabahçe Sal 4.Hafta karşılaşması 22 Ekim Pazar Günü Saat 14.00'de Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadında oynanacağı bildirildi. 

Spor Servisi

 

Beykoz 57 noktadan 228 kamera ile izleniyor
Önceki Beykoz 57 noktadan 228 kamera ile izleniyor
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi