Spor

Paşabahçespor’da gülen yüzler

Paşabahçespor’da gülen yüzler
11.12.2017 15:31
| | |
2629

İstanbul SAL, 8. Grupta mücadele eden beykoz'un etkili ekiplerinden Paşabahçespor orta sıralardaki yerini iyiden iyiye sağlama alırken, zirve yarışında da uzaktan takibini sürdürüyor.

Yeşil-Kırmızılı ekip hafta sonunda oynadığı Küçükçekmece İdmanyurduspor'u, müsabakanın uzatma anlarında bulduğu gol ile 3-2 mağlup etmeyi başarmıştı. Beykoz Ekibinin Teknik Sorumlusu Aydın Çaylı, şartlar ne olursa olsun sahaya iyi futbol sunabilmek için maçlara çıktıklarını söylerken, "Kadrodaki genç isimlerin her geçen hafta kendilerine olan güvenleri daha da sağlamlaşmakta. Bu da beni ileriki haftalar için olumlu düşüncelere sevk etmekte. Küçükçekmece İdmanyurduspor maçında belki istediğimiz oyunu oynayamamış olabiliriz ancak son dakikalara hatta uzatma anlarında dahi maçtan hiç kopmadık, gol kovaladık. Nitekim genç yeteneğimiz Murat Ulu ile de aradığımız golü bulup 3 puanla Beykoz'a döndük. Futbolcularımı kutluyorum. Önümüzdeki hafta yapacağımız maçın hazırlıklarına da bu galibiyetin morali ile başladık" diye konuştu.

Paşabahçespor Genel Kaptanı Rıza Bilgi ise üst, üste aldıkları puanların takım üzerinde çok olumlu bir etki bıraktığını söyleyerek, “Ben öncelikle futbolcu kardeşlerimi son ana, son düdüğe kadar maçı bırakmadıkları için kutluyorum. Üst sıralarda gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Önümüzde zorlu maçlar var, genç kardeşlerimiz bu süreçten daha da bir tecrübe kazanmış olarak çıkacak” ifadelerine yer verdi.

Paşabahçespor almış olduğu son galibiyet ile haftayı topladığı 24 puanla 5. sırada tamamlamış durumda. İlk iki yolunda ise 2. sırada yer alan Kağıthanespor ile arasında 6 puan bulunmakta. Hafta sonunda ise 27 Puanlı Cevizli Anadoluspor ile son derece önemli bir maç Yeşil-Kırmızılı ekibi bekliyor olacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Paşabahçespor, Beykoz Spor Haberleri

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"